şükela:  tümü | bugün
 • tutarsız bir idiottur, gerizekalıdır, mal orospu çocuğudur.
  (bkz: #64406343)

  --- spoiler ---
  onedio içerik derliyor, sözlükten, twitterdan çalıyor bu yüzden çok ziyaret edilmeyi haketmiyor, site okumayı bilmeyen mallar buraya girer ancak, azalarak biter diyenleri görüyorum da, bu arkadaşların muhtemelen 9gag'e girerek eğlenen, facebookta orda burda arkadaşlarıyla 9gag linkleri paylaşan kendini bilmezler olduklarını düşünerek çıldırıyorum.

  9gag denen ortam da tam olarak internette repost olayının göt deliği. redditte, 4chanda üretilen original contentin repost of repost sikikliğiyle harman olduğu yer. ama 9gag'e bayılıyorsunuz değil mi? o zaman onedioyu da götünüze sokun orospu çocukları. çünkü sizin müstehakınız bu.
  --- spoiler ---
 • bu adamlar 9gag'in reddit ve 4chan'den post arakladığının farkında olabilir. ve yine bi ihtimal bu sitelere kıyasla kullanımı ve arayüzü daha kolay olduğu için tercih ediyor olabilir.

  veyahut onedio adlı sikikler sikiği sitenin "senin ruhunu yansıtan araba hangisi:)))" "hangi arka sıradakiler karakteri senin ruh ikizin" gibi total izleyici kitlesine hitap eden iq düşmanı testleri , "daha iyi bir hayata sahip olmak için öneriler" tarzı başlıklarda
  1) size zarar veren insanları hayatınızdan çıkarın ;))" şeklindeki captain obvious içerikleri ilgisini çekmiyordur.
 • onedio gibi 2 haneli iqlulara hitap eden bir siteyi yermemek için hiçbir sebep yok kusura bakmayın da.

  evet ilk çıktığında çok güzel bir siteydi onedio, ama haydi gelin kabul edelim şu an embesil yuvası.