• yüz yüze görüşme imkanı varsa ergenler gibi günlerce yazışarak iletişim kurmaya çalışmaktan hazzetmeyen erkektir.

bundan kaçınan kadınların çoğu da full efektli fotoğraflar kullanan / gönderen ve fotoğraftakiyle alakası olmayan biridir.

beyler oyuna gelmeyin ve böyle tatlı su kurnazlarından kendinizi koruyun.
  • en sevdiğim erkek tipidir.
    ne o öyle ergen gibi aylarca yazışmak falan.
  • araba alirken sadece "online" haline mi bakiyorsun? gidip yerinde de gorup test ediyorsun. erkek gibi erkektir. hatta errrkektir.
  • amacı bellidir
    yazıklar olsun
  • + oğlumuz ne iş yapıyor?
    - online tanışılan erkeğim efendim.
  • yüz yüze görüşme ihtimali varsa en iyisi yapan erkektir. kimse kimseyi mesajla, telefon üzerinden tanıyamaz. bu durumu daha önce yaşamıştım ben. sosyal medya aracılığıyla tanıştığım bir adamla bir süre görüştük ve sonrasında görüşmeye karar verdik. görüştüğümüz zaman ise tavırları hoşuma gitmediği için görüşmeyi yaptığımız günün ertesinde onunla bir şeyler yaşamayı düşünmediğimi söyledim. onunla yüz yüze görüşmemiş olsam büyük ihtimalle ne olduğunu anlama şansım olmayacaktı ve o insanı gözümde büyütmeye devam edecektim. çünkü telefon üzerindeki tavırları ve psikolojisi ile reel hayattaki psikolojisi çok farklıydı. asıl korkmanız gereken sizinle asla reelde buluşmayı düşünmeyen erkektir. evli olması, ilişkisi olması ihtimali çok yüksektir.

kısaca bu tip görüşmeler iyidir. zaten kafe gibi yerlerde görüştüğünüz düşünülürse ne böbrek tehlikeye girer ne de sizi seks amacıyla kullandığını düşünürsünüz. yani ilk defa tanıştığınız adamın evine gidecek kadar da kimseye güvenilmesi gerekmediğini düşünüyorum. bu nedenle sorun olmaz. tanıştınız ve iyi anlaştığınız zaman güzel bir ilişki içinde olabilirsiniz. baktınız hoşunuza gitmedi iki taraf içinde geçerlidir bu durum yolunuza devam edersiniz.
  • kendine güveniyordur. bu kadar basit.
  • gerçek erkek online dan tanışmaz zaten.
  • haklı erkektir. belki günlerce konuşmaya zaman harcayacak, sonrasında hanım kızımız egosunu tatmin ettikten sonra yazmayacaktır. veya kız daha iyi aday bulunca kendisiyle konusmayı kesecektir. sonuçta boşuna zamanını harcamış olacaktır. savanada hayatta kalmak zordur ve hız en önemli şeydir.
hesabın var mı? giriş yap