şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fenerbahçe'nin 1977-78 şampiyon kadrosunda olan bir fuutbolcu. aynı zamanda fenerbahçeliler birleşik grup derneği başkanı.

  kulüpten yapılan açıklamaya göre aziz yıldırım aleyhine sarfettiği iddialar yüzünden kulüpten ihraç edilen kişi

  fenerbahçeliler birleşik grubu derneği başkanı onur kayador`un başkanımızı ve yönetim kurulumuzu belgesiz ağır suçlaması ve fenerbahçe kulübü`nün onurunu zedelemesi nedeniyle kulübümüzden ihraç edildiği öğrenildi.

  20.03.03 - 15:22
 • arkadaşımın babası, eski fenerbahçe takım kaptanı, tekstilci kişi.. kimilerine göre türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük stoperi. o zamanlar dünyaya gelmiş çok kişinin isminin onur olmasında ilham kaynağı olduğu rivayet edilir..
 • neden ihraç edildiğini merak edenler için şunu koymak şart.

  --- spoiler ---

  başkanlığını onur kayador’un yaptığı fenerbahçeliler birleşik grup derneği dün (25.11.2002) yayınladığı basın bildirisinde başkan aziz yıldırım’a zehir zemberek suçlamalarda bulundu.

  işte bildiride başkan yıldırım’a yöneltilen ilginç sorular: aylardır sakatlık bahanesi ile israil’de tatil yapan haim revivo, savunma sanayiinde faaliyet gösteren elbit, iai ve tamam adlı şirketlerin türkiye temsilciliğini sizin firmanız savtem adına alabilmek için bizzat israil savunma bakanı’nı devreye sokmuş mudur?

  revivo adı geçen şirketler kanalı ile milli savunma bakanlığı’nın açtığı ihaleleri israil’de takip etmekte midir??

  saffet’in görevi ne??

  revivo futbolcu mudur, yoksa şahsi işlerinizin takipçisi midir?

  revivo’ya kulüp kasasından yıllık 2 milyon doları şahsi çıkarlarınız için mi ödemektesiniz?

  saffet sancaklı isimli futbolcu simsarına, rüştü başta olmak üzere hangi futbolcularımızın sözleşmelerini temdit ederken kulüp kasasından yüzde 10 komisyon ödemektesiniz?

  bu hizmet bedeli karşılığında saffet sancaklı’ya; beyaz rusya’da savunma sanayiinde faaliyet gösteren orsa isimli şirketin türkiye temsilciliğini aldırmak için görev verdiniz mi?

  bu şirketin temsilciliğini sahip olduğunuz savtem adlı firmaya alarak milli savunma bakanlığı’nın hangi ihalelerine gireceksiniz??

  frankeştayn benzetmesi: bugüne kadar camiaya tek lig şampiyonluğu haricinde başarı yaşatmayıp avrupa’da sürekli sıfır çektiniz. buna rağmen aleyhinizde gazetelere tam sayfa hakaret ilânları veren hangi grup lideri ile hangi menfaatler karşılığında işbirliği yaparak kongre kazandınız?

  sürekli holiganizme karşı olduğunuzu beyan etmenize rağmen holigan amigoları kulüp kasasından finanse etmek sureti ile dernek kurduran, bu şahıslara düzenli olarak bedava bilet ve para yardımında bulunan bizzat siz değil misiniz?

  kendi ellerinizle meydana getirdiğiniz frankeştayn ile artık baş edemez hale mi geldiniz??
  --- spoiler ---

  aziz yıldırım'ın neden fenerbahçe koltuğuna yapıştığı şimdi biraz daha mantıklı gelmiyor mu? aziz'i aziz yapan fenerbahçe'dir.