• büyük dedesi ii. abdülhamit e korkunç benzeyen kişi, osmanlı hanedanı'nın suriyeye yerleşen kolunun 1962 doğumlu üyesi.
    bir de atalarının alametifarikası haşmetli burnu layıkıyla taşıyor, ne genmiş arkadaş.
  • art'de canlı yayına çıkıp, hal-ü ahvalini anlatan hanedan üyesi. yanında oğlu yavuz selim ve kuzini adile hanım var.

söylediği şu: "cumhuriyet'le bir problemimiz yok, bu ülkede yaşayıp, ekmeğimizi kazanmaktan başka bir amacımız yok. bunu da herhangi bir şeyden korktuğumuz için söylemiyorum. böyle bir davamız olsa ve korkuyor olsak, yurtdışına çıkar, davamızı türkiye dışında güderdik."

ayrıca: şeker bir adam yahu!
  • facebook profilinde political views bölümünde devlet-i ali osman yazan şahıs. profilinde paylaştığı videolardan birinde kendisine halifeliğin kaldırılması ile ilgili soru soran şahışla arasında geçen diyalogsa oldukça ilginçtir.

http://www.facebook.com/…o/video.php?v=140191392557
  • cine5 te tarih ve medeniyet programina konuk olmus sehzade. ictenligi ve asaleti mest ediyor
  • facebook hesabımdan kendisine criminal case isteği gönderip durduğum ecnebi osmanlı şehzadesi. bi kere kabul edip bana enerji göndermedi sağolsun. çok kırgınım çook.
  • bugün kendisinden ricamı kırmayıp birlikte fotoğraf çekildiğim hanedan üyesi mütevazi insan. imparatorluk bugün devam etse belki padişahımız olacaktı. şimdi jean pantolon falan giyiyor, hayat ne tuhaf şehzadeler falan.
  • büyük dedeleri kardeş katili olan ve bunu devletin bekası diye cahil halka yutturan osmanlı torunu.
  • şu başlık altındaki tüm entry'leri sıradan okuyunca ve kızının da son dönemdeki beyanatları da düşünüldüğünde resmen şu deyimin sözlük tanımı gibi olan durumdur:
    (bkz: biti kanlanmak)
  • twitter'da birisi "1 kasım 1922'de bitti o işler" yazmış. kendisi de "daha yeni başlıyor. çatla" demiş. hangisine gülsem bilemedim.

saltanat gelecek sanıyor. adsjsjs. yetmezmiş gibi bir de "çatla" diye tepki veriyor. sorsan devleti aliyye osmani falan filanın torunu bu ha. çatla diyor. ajsjss

istemsizce aklıma kanuni'nin fransua'ya yazdığı mektup geldi. o da fransua'ya "ben ki tanrının yeryüzündeki gölgesiyim, çatla" diyormuş hahajaj amk ya.
  • twitter biosunda dedesinin adını yanlış yazan kişi.
hesabın var mı? giriş yap