• ilk entry' deki "öldürmeye yetiştirilmiş çocuklar" ifadesine takıldım. gören de gladyatör yetiştiriliyor sanacak. o gencecik çocuklar vatan savunması için orada bu bir. çatışma çıkmış ve çocuklar karşıdaki tepeyi tararken tepe yanmış bu iki.
    sayın sevgi pıtırcığı yazara soruyorum. o askerler çatışmanın ortasında her şeyi bıraksın kovalarla tepede çıkan yangına mı müdahale etsin?
    sen rahat ol munzur da akar, kızılırmak da akar. vatan hainlerine rağmen şimdiye kadar aktılarsa bundan sonra da akarlar.
  • orospu çocuklarının götünden anladığı video.

ormanı yakmak için değil teröristler yüzünden sıktıklarını anlatıyorlar. ve bu mallar gelip hâlâ laf çevirmeye kalkıyorlar.

türk askerine, sabiha gökçen'e dil uzatmaya kadar ileri gidebiliyorlar bu orospu çocukları.

ortada bir katil varsa, öldürmek için yetiştirilmiş varsa onlar 15 yaşındaki çocuğun canına kıyan namus şeref yoksunlarıdır.

ırzını siktiklerime bak topraklarımız diyor, katiller diyor. madem o kadar kararlısın ve kahraman görüyorsun kendini, çık dağa senin de götünü siksinler.
  • ben bi itiraf gormedim teroristlerle catistiklarini soyluyorlar sadece. boyle bi video cekip paylastiklari icin de baslari belaya girecektir muhtemelen.
  • mağduriyet edebiyatı nasıl prim yapıyorsa artık, dibine verdiğiminin teröristi bile geberip giderken "ama ormanlar yanıyor" diye ağlıyor.

başlığa bakacak olsan askerlerin kasten orman yaktığını zannedebilirsin. bir de "doğdukları günden beri öldürmeye yetiştirilmiş" demiş kalleşin önde gideni.

doğdukları günden beri öldürmeye şartlananlar o çocuklar değil, o çocukların ateş attığı teröristlerdir. o çocuklar askerlik süreleri bitince oradan gidecek, bir daha silahla milahla da işi olmayacak ama ateş ettiği teröristler o dağlara çocuk yaşlarda çıkıp geberdikleri güne kadar oradan ölüm saçıyor.
  • videoyu izledim. evinden, anasından, babasından uzak birkaç heyecanlı gencin teröristleri şu silahlarla biçtik demesinden başka birşey görmedim. normalde bebek katilleri ve onların fetişistlerini muhatap alıp yazmam ama tarafım belli olsun diye yazıyorum. o askerin birinin tetik parmağı incineceğine hepiniz ateş çemberinde acılar içinde yanın
  • ya birakin artik ezilen kurt halki yalanlarinizi. kendi irkdaslariniz bile sikine takmiyor artik sizi. sabiha gokcen de iyi cakmis got deliklerinize belli ki. 80 yildir unutamamissiniz. *
  • sözlükteki kansızlık her geçen gün yeni bir seviyeye yükseliyor. ne diyelim yazıklar olsun.
    terörist kovalamak zorunda olmasaydı askerler elbet her köşesini ağaçlandırır, orman sayısını artırırdı memleketin. bugün bir çok ilde en yeşil yerler askeri alanlar, anlayana.
  • 12 yaşındaki çocuklara kamuflaj giydirip cepheye sürenlerin en son tartışacağı kişilerdir.

toprağımız işgal edildi diyen pkklılar nedense sadece avrupa şehirlerinde yaşıyorlar. buyurun kendilerini topraklarına bekliyoruz. elin kucağında oturup devlet kuruldugu tarih boyunca gorulmemistir pek sevgili devlet kuramamislar.
  • "koruma hizmetiyle görevlendirilmiş asker kişiler; korudukları şahısa, bölgeye, her türden eşyaya karşı silahlı bir saldırıya geçilmesi ya da teşebbüs edilmesi halinde, doğruca ve duraksamadan silahlarını kullanabilirler. asker kişiler bu hallerden sorumlu tutulamaz"

içhizmet kanunu: mad.87,88,89
    askerin silah kullanma yetkileri.

yallah itfaiyeye!
  • babaannemin tabiri ile " hasiktir ordan şerefsiz " . asıl size rağmen,yalanlarınıza, ayrımcılığınıza ragmen akacak munzur, o çocukların yüzü suyu hürmetine.
hesabın var mı? giriş yap