• ferhan sensoy'un 1 kitabı
    "oteller kitabı bir kente ulaştığınızda hangi otelde kalmamak konusunda size bilgi vermekle birlikte yalnız o telleri anlatmaz, başka tellerden de çalar"
  • ferhan şensoy gibi hayatının önemli bir kısmı otellerde geçmiş şahane bir zeka, akıl fikir mizah insanının mükemmel saptamalarıyla dolu, servis sektörü eleştirisi.
  • kalemimin sapını gülle donattım fikrinin başlangıcı olduğunu tahmin ettiğim kitap.
  • ferhan şensoy'un en eğlenceli kitaplarından biri. en dikkat çekici yönlerinden ikisi ise hem elden bırakılamaması hemde ferhan şensoy tarzı anlatım sayesinde aynı olayların (banyoda sabun olmaması, arabanın park ettiğinde kimsenin bavulları almaması etc.) her seferinde başka harika bir anlatım ile birbirinden farklılaştırılmasıdır.
  • küçük olanı da var bu kitabın.
    (bkz: sevan nisanyan)
  • (bkz: dusbuku)
  • kitabı için 94 yılında yazmaya başlamıştır.ortaoyuncular yayıncılık tarafından dapiyasaya sürülmüştür.
    gerçekten eğlenceli bir kitap okumaya değicek bir kitap.
  • universitede turkce dersi icin okudugum kitap. zira icinde bircok kufur gecmesi ve imla hatalarinin ( kasten yapildigi belli olmakta) sikligi sayesinde beni sasirtmis kitap.
    ayrica kimi yerlerde ferhan sensoy un ne kadar yanlis davrandigini gormemiz mumkun. bir dusu tamir etmesi icin 5 kere tamirci cagirmakta hepsi gelip tamir etmekte ve yine de tamir olmadigini iddia etmektedir , orada ferhan sensoyun dusu kullanmayi bilmedigi anlasilmaktadir kanimca sucu baskalarina atmasi cok yanlistir.
hesabın var mı? giriş yap