• stuart cooper'ın yönettiği 1975 tarihli ingiliz yapımı siyah beyaz savaş filmi. d-day adı da verilen "overload operatian"a katılan bir genci merkezine alan ve imperial war museum'dan tedarik edilen bir çok gerçek savaş görüntüsünün de yer aldığı kaliteli film. ilginç savaş filmlerine meraklı güruhun kaçırmaması gerekir diye düşünüyorum.
  • command and conquer generals'ta 3'ün katları şeklinde sahaya sürmeniz gereken birim. her üçlüyü kendi içinde 2 tane gattling cannon bir tane de speaker tower şeklinde yaparsanız death star'ı bile yok edebilirsiniz.

(bkz: oha)
  • yıllardır bu starcraft ünitesinin konuştuğu düşüncesi var bende. bir yere gitme emri verildiğinde çıkardığı böğürtülerin birinde "affirmative" demeye çalışıyor azimle, anatomisinden gelen bütün engellere karşın. aynen böyle, evet. yoksa sen zergler konuşamaz mı zannederdin?
  • zvp oyunlarda corsair lere bela okuma isteği veren uçan filimsi.
  • normal versiyonu ayrı, unplugged versiyonu daha ayrı bir güzel black label society şarkısı.

the undying embrace of chaos and war
    as the oppressed lie writhing down on the floor
    this babylon of fear that you shall know
    to rule and suppress, destroy and overthrow

kings of this world
    the servants shall serve
    slaves never free
    kings of this world all that's to be
    all that you hear and all that you see

i am your overlord
    everything above and below
    i am your overlord
    the exodus of your will and
    all that you'll ever know

this brotherhood of snakes shall

rule and control
    the corruption of man his fate
    and his soul

this flame of black which burns
    so bright
    for the slaves shall never see
    the apocalyptic end of the past
    the new world shall forever be

the great conspiracy
    the betrayal of god
    the fires of revolution
    aimed at the heavens above
  • çok eğlenceli oyun lan.

soytarı trollü dövmek için bile oynamaya değer.
  • lamb of god'un son albümünden klibi yayınlanan son parça. klibinin başlarında bir yerde bir hatunla bir erkek kavga ediyor, adamın elinde telefonu var falan. daha neler yaaa sen lamb of godsun şu hareketlere bak. beğenmedim arkadaş sonradan fikrim değişirse memnuniyetle editlerim.

edit: klip değişik bir hal aldı, benim uyuz olduğum kadar yüzeysel değil zannımca. ama yine de biyenmedim.
  • biraz metalika, biraz pantera slow'u tadında olan ama sonlarına doğru açılan lamb of god parçasıdır. yirim.
  • randy blythe ın üzerinde "i still buy records" yazan bir tişörtle gözükmesini bir ironi mi yoksa acınası bir satış taktiği olarak mı görmek gerektiği konusunda derin düşüncelere gark eden kliptir.
  • bünyede soğuk duş etkisi yaratmış "lamb of chains" parçası.
hesabın var mı? giriş yap