şükela:  tümü | bugün
 • fox tv'de karşılaşabileceğiniz bir yarışma programı. alp kırşan, defne joy foster, okan karacan sunuyormuş.
  böyle enteresan hadiseler yaparak eğleniyorlar. yukarı aşşağı inen bir koltukta, sumo güreşçisi kıyafeti içinde iki kişi itekleyip dururken, ip atlarken, birileri kişiyi ıslatırken, soruları cevaplamaya çalışıyorlar. yarışmadan ziyade muhabbetler daha ilgi çekici oluyor.
 • niran ünsal 'ın yeni albümünden bir şarkıdır.
  (bkz: sözlerini yazayım da tam olsun) :

  niran ünsal - oyun bozan

  senin için aşk, hemen bulunan
  bıktığın zaman, kolay bozulan oyun misali
  seni şımartan, bu hale sokan
  o aşklarından biri olmam, olamam
  herkes aynı değil ki

  gördüm ki oyun bozan bir aşıksın
  her kalpten bir oyuncak olur sanmışsın
  gönlün ister, canın çeker hep alışmışsın
  yokum bu aşkta, artık bensizsin yanlızsın...
 • (bkz: zalim)
 • (bkz: deal breaker)
 • (bkz: oyunbozan)
 • arka kapakta da yazdığı gibi bir solukta okunan bir kitap hiç şüphe etmeden okuduğum ve bundan sonra da okuyacaklarım arasında en iyisi olduğunu söyleyebilirim
 • melis danismend dolu dolu söylüyor. harun dudak payı bırakıyor çünkü.
 • senaristleri altuğ küçük ve ümit saat olan show tv'nin yeni dizisi. dizide barış kılıç, tuvana türkay gülçin santırcıoğlu ve en önemlisi serhat tutumluerin boy göstereceği dizinin yapımcılığını süreç film üstleniyormuş. vatana millete hayırlı ola. adından dolayı romantik komedi olacağını sanmıştım lakin bir dram dizisi olacakmış, hadi bakalım. gözünün yağını yidiim ana serhat tutumluer gibi bir oyuncuyu doğurmuş bana da dizimi kırıp bu diziyi izlemek düşer.

  edit;
  aka yapım, ali gündoğdu ve asena bülbüloğlu'nun yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini emre kabakuşak'ın yaptığı, senaryosunu altuğ kücük ve ümit saat 'in yazdığı oyunbozan dizisi çekimlere başladı. show tv'de yayınlanacak dizinin oldukça güçlü bir kadrosu bulunmakta. barış kılıç, tuvana türkay, serhat tutumluer, gülçin santırcıoğlu ve kenan bal'ın başrolleri paylaştığı dizide serdar orçin, ceren erginson, ilayda akdoğan, ozan dolunay da yer alıyor.

  dizi çok yakında show tv'de!
  oyunbozan'ın konusu şöyle: bir yanda yıllardır büyük bir nefretle öc¸ almak için bekleyen doktor emre, diğer yanda sevdiği insanlarla hayat tarafından sınanan ece... oyunbozan, emre ve ece’nin imkansız görünen hikayesini anlatır. yıllar önnce yaşadığı kaybın sorumlusu olarak medya imparatoru mahir yamaner’i gören emre, yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar içine girecek; her türlü yolu mübah sayacağı bu yolculuğa ece’yi de dahil edecektir.

  anne ve babası yıllar önce ölen ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar. psikoloji mezunu olan ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmekdir. ancak işler istediği gibi gitmeyecek; alacağı haberle derinden sarsılacaktır. kardeşi ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu emre’dir. bürokrasi ve cemiyet hayatındaki önemli isimlerden oluşturdukları santaj dosyaları sayesinde gücü ellerinde tutan yamaner ailesi bu defa emre’nin kusursuz görünen planı ile karşılaşacaklar.

  emre, ada’nın hayatta kalması için ece’yi şoke eden bir teklif sunar. köşeye sıkışan ece önce reddetse de kardeşini ölümden kurtarmak için çaresizce bu teklifi kabul edecektir. ece ummadığı bir serüvenin içinde, yamanerlerin yalısında gözlerini açacak. emre ece’yi, yamanerlerin yalısına kendi elleriyle gönderecek ancak zamanla aşık olacağı ece’yi aslında bir engerek yuvasına hapsettiğini anlaması çok da uzun sürmeyecektir. aşkı da nefreti de tadacak olan ece, önüne çıkan oyunları bir bir bozmak için elinden geleni yapacaktır.

  kaynak