• ben de dahil birçok suser yazmış ama yine yazacağım. kaç senedir faaliyetteler, halen canavar gibi 2 saatte ürün kargoluyorlar.
    (bkz: bravo)
  • verdiğim siparişin durumu,

oyuncax

03.08.2011
    11:35 sipariş bekleniyor..
    11:50 sipariş onaylandı/ ürün temin ediliyor.
    12:50 paket hazırlandı / kargo bekleniyor.
    17:00 kargoya teslim edildi..

kargo

03.08.2011
    19:39 şubeden araç yükleme
    04.08.2011
    09:13 varış şubeden araç indirme
    13:00 teslimat

olması gerekenleri, gerektiği gibi yapan e-mağazadır.
  • şu ana dek incelediğim oyuncak siteleri içinde (ki epey bi site inceledim) en fazla çeşit barındıran site. çok fazla eğitici oyuncak sunmasıyla da epey takdir kazanmış olsa gerek.
  • bugüne rahat rahat yetişsin diye 5 gün önce verdiğim siparişimi hala temin edememiş site. doğumgününe yetişecekti güya, yalan oldu, aferin size.
  • yaptığım 3 alışverişi de ışık hızıyla işleme koyup sonuçlandıran şukela site. stok durum bilgileri de güncel, yine de emin olmak için aradığınızda muhatap bulup net bir cevap alabiliyorsunuz. severek izliyoruz.
  • yeğenim için sipariş ettiğim çadırı aynı gün kargoya verip, ertesi gün elime ulaşmasını sağlayan oyuncak sitesi. seviyoruz ailece.

edit: ayrıca hediye paketi için fazladan ücret talep eden sitelerden de değil. takdir edilesi.
  • dün öğleden sonra verdiğim siparişi bugun saat 11.40 itibariyle ankaradaki işyerime ulaştırmış firma.bu kadar hız beklemiyodum açıkçası
  • internet üzerinden oyuncak, tavla okey ws ws satı$ının yapıldığı e-ticaret sitesi.
    http://www.oyuncax.com/
  • belirttikleri gibi 3 iş gününde siparişimi teslim eden firma. fiyatları piyasaya göre uygun.
hesabın var mı? giriş yap