• ders verenlerin profillerinde yaşadığı yer, yaş, medeni hal, verdiği ders, saat ücreti, tecrübesi ve bunun gibi birçok bilgi bulunduğu halde ders almak için görüşmek isteyenlerin bu bilgilere hiç bakmadığını düşündüğüm güzel site.
    ingilizce ve almanca özel ders için saati 30 tl yazdığım halde ders verdiğim öğrencinin annesi saatine 10 tl verdi de oradan biliyorum. 10 tl lan. kadını çok sevdim, e malum öğrenciyim de o yüzden ses çıkarmadım artık napayım.
  • bir ders veren kişi olarak kaydolmaya çalışırken cinsiyetimi ve medeni halimi öğrenmeden kaydımı tamamlamayan site. hadi cinsiyet neyse de medeni halimden kime ne?
  • ders almak isteyenleri bilmem de ders vermek isteyenler için bildiğin para tuzağı.
  • bir an için oz ihtiyar heyeti'nin web sitesi sandığım adres.
  • bazı profilleri ifşa etme isteği uyandıran site. adamın mesleğinde satın alma müdürü falan yazıyor ingilizce özel derse ayıracağı bütçe 20-35 tl arası. beklentileri de az değil hani x yıllık tecrübesi olsun, yurt dışı eğitimi olsun falan filan. geçenlerde bir hanım kızımız hem ingilizce hem japonca özel dersi talebinde bulunmuş bir de ingilizce hocası için not düşmüş: japonca da bilirse iyi olur ama vereceği para 30 tl falan.
  • ders almak ve ders vermek isteyenler için çok faydalı bir site.

http://www.ozelders.com/
  • eşimin özel ders verebileceği öğrencilere ulaşması amacıyla geçmişte dersverilir.net ile birlikte (veya dönüşümlü) olarak kullandığımız özel ders sitesi.

son 2 yıldır sadece dersverilir.net'te ilan vermeye karar verdik; çünkü özel ders almak için bize ulaşan (ve nihayetinde ders alan) kişilerin profili dersverilir.net'te daha iyiydi her nedense.
  • çok güzel düşünülmüş işlevi yüksek nitelikli site. yalnız ben burdan piyano dersi verdim diyelim, e vergi ödemedim? ileride sorun yaratmaz değil mi? hukukçular yardım.
  • faydasını görmediğim site.
  • ders veren olarak kaydolduğum site.

bir süredir ders isteyenlerden talep gelmekte ancak dönüş sağlayamıyorum. çünkü mesaj ya da telefonla iletişim bilgilerini görüntüleyebilmek için paralı üye olmam gerekiyor.

denedim onu da. parasını vereyim 3 aylık deneyeyim dedim. ancak bankam internetten ödeme işlemini onaylamadı. çünkü sitenin paralı ödeme zımbıtısı mı ne onaylı değilmiş yasal olarak.

benim gibi kısa süreli de olsa parayla üye olmayı düşünen varsa bilgisine...
hesabın var mı? giriş yap