• kıyafete karışan,
    herhangi bir erkek kişisi ile diyalog kurulmasına karşı çıkan,
    kadın kişisinin "benliğinden" vazgeçmesine yönelik isteklerde bulunan canlı türüdür.
  • türk toplumunun büyük bir değersizlik şeması var.
    aynı zamanda türk erkeklerinin de duygusal yoksunluk şemaları baskın.
    kadınlarımızda da kötüye kullanılma şeması baskın.

ama toplu olarak en baskın şemamız değersizlik şeması.

bireysel olarak tek tek hepinize tek önerim lütfen nasıl yaparsınız bilmiyorum ama bu değersizlik şemalarinizin farkına varın ve bununla uğraşın.

bu kadar sevgisizlik hep bu yüzden.
  • sürekli hataları başkalarında araması.
  • saydığınız şeylerin özgüvensizlikle bir alakası yok. elbette bu sayılanların bir kısmı özgüvenle ilişkilendirilebilir. ama siz özgüvensizlikle saygıyı karıştırıyorsunuz.

günümüzdeki erkeklerin çoğu eğer piç dediğimiz klasmanda değilse yeni tanıştığı bir kadına karşı hareketlerini ince eleyip sık dokur. çünkü kadınlarımız en ufak bir harekette karşısındaki erkeği harcayacak ve bir sınıflandırmaya sokacak acımasızlıktalar. erkek de bu durumdan çekiniyor haliyle doğal olarak. saygılı ve efendi olmaya çalışıyor.

duygularını belli etmemekten dolayı eleştirilmiş. abi siz şaka mısınız? şu an özellikle sosyal medyanın da etkisiyle her kızın mesaj kutusunda bir dünya iltifat ve aşk mesajları var. inkar etmeyin bunu hiç. adam neden bunu yapsın neden "herkes" olsun ki? o adam duygularını korkusuzca açmayı düşündüğünde beyninde iki tane engel beliriyor.

- "herkes gibi olma" korkusu
    - reddedilme korkusu

siz erkekleri çok basite indirgiyorsunuz. piç klasmanı dışındaki erkekler bir kadına açılmayı düşünüyorsa o kadını gerçekten hayatının merkezine koymuştur. kadınlar bu konuda baya acımasız. twitter ve ekşi sözlük kendine 8-10 tane flört yapıp eleme usulü gittiğini hava atarak anlatan kadınlarla dolu. hayat sizin için flört dönemi özelinde çok kolay.

bir kadının karşısındayken bırak düzgün cümle kurmayı, kekeleyecek kadar heyecan yapan erkekleri yukarda saydıklarımın dışında tutuyorum. onlar gerçekten özgüven problemi yaşıyor. karşındaki kadın seni yemiyor anasını satayım o da insan. kasma bu kadar.

erkeğim: not
  • ilk intiba olarak;
    -avuçlarının içinin terlemesi
    -donanımlı biri olmasına rağmen iki lafı bir araya getirememesi.
    sonraki zamanlarda bacağını kıramadığı özgüvensizlik için;
    -sümsük olmak
    -varlığını ortaya koyamamak, karakterini baskın bir biçimde gösterememek.
    (bkz: sümsük erkeklerin kendini efendi zannetmesi)
  • -bir kadını etkilemek için normalde yapmayacağı bir şeyi yapmak ve bunu savunmak
    -gösteriş meraklısı olmak
    -fiziksel özellikleri kendisi gibi olmayan insanları yermek
    -para konularını çok açmak, ayda şu kadar kazanıyorum gibi mesela
    -ben hayatımdaki kadına hesap vermem uleyn tarzında söylemler
  • öncelikle özgüven sahibi olduğunu dile getiren erkeklerin asıl özgüvensiz erkeğin ta kendisi olduklarını belirtmem gerekir.

bu tipler sürekli kendini ön plana çıkartma sevdası içinde bulunurlar, bitmek bilmeyen egoları, küçük dünyaları yarattım havalarını çok duyduk inanır mısınız. karşı tarafa nasıl davranacağını, nerede ne söyleyeceğine nasıl bir yöntem izleyeceklerini anlık belirleyemezler. kendilerince cool olduklarını böylelikle karşı taraf için etkileyici olduklarını düşünürler (kısacası özgüvensiz olduğunuz daha da belli oluyor, yapmayın) , kendini iyi ifade edemezler bu yüzden de karşılıklı iletişimin sürekliliği olmaz sürekli bir arkadan ittirmeyle devam eder konuşmalar ve haliyle iki tarafta birbirine karşı konuşmama isteği meydana gelir.
  • 1- kendisi bakir değilse bakire kadın istemesi, şart koşması
    2-kıskanç olması

psikologlar söylüyor ben değil. papa dont lynch
  • small penis.
hesabın var mı? giriş yap