• ingiltere ve londra için şahane öneriler paylaşan bir yazar.

mesajla teşekkür edemediğim için buradan teşekkür ediyorum kendisine.
  • bu kadın resmen hazine blog ve instagram hesabını takibe aldım kendimi çölde su bulmuş gibi hissediyorum..

edit: kendisine mesaj atacaktım ama hesabı mesaj almaya kapalı kimbilir burada nasıl toksik insanlarla karşılaştı ve mesaj alımını kapadı.. teşekkürler londra'da keyifli vakitler..
  • insanın içten içe zaten bildiği ama bir türlü kendine itiraf edemediği ya da uygulamaya geçmediği şeyler olur ya. hani farkına varınca 'doğru lan, neden şimdiye kadar böyle yapmamışım' der. geçen zamanı boşa harcamışlık hissi gelir.

(#99766069)
    bu entry'si bana o hissi yaşattı. hatta bazı maddeler, 'eskiden böyle idim neden değiştim ki' dedirtti.

20li yaşların başında uyguladığım şeylerin güzelliğini 30 yaşında tekrar keşfetmemi sağladığı için teşekkürü borç bildiğim yazar. sözlüğe değer katan yazarlardan.
  • sözlüğün gizli mücevherlerinden olan yazar. amazon prime da as we see it diye bir dizi başlamış. izlerken direkt aklıma geldi kendisi. bence kesin sever, izleyip de birkaç kelam ederse biz de çok severiz* dedim ama kendisine söyleyemiyorum çünkü kim kızdırdıysa mesaj alımını kapatmış. lanet olsun size herkesi küstürün aman temiz birşey kalmasın.
  • herşeyin hızlı tüketildiği bu zamanda emek verilmiş, ilham verici, okunası bir bloga sahip yazar. düzgün yaşayan insanları galiba kendime yakın hissediyorum.
  • güzel yaşayan ve güzel yazan kadın. son zamanlarda severek okuduğum ve takip ettiğim yazarlar arasında ilk sıradadır. emek verip uzun uzun anlatırkenki özverisi ve samimiyeti satırlarından okunuyor. eksik olmasın.
  • bahtsız bir kardeşimiz.*

(bkz: #29871757)

eyyüb sabrı diliyorum kendisine.

edit: ya da dur lan !
  • gercek hayatta tanissak cok net kanka olurduk gibi geliyor bana.
  • kendi ayrı kalbi ayrı guzel hatundur. eve gelen misafirler sevgilin yok mu deyince onunla olan fotolarımı gösteriyorum ahahhaha azıma siccak yakında.

ben bu sirinenin en çok sabah erkenden kalkma huyunu seviyorum. bununla dünya turuna çıkılır ben size diyim :)

seviyoruz seni ailecek oztirinkcim iste ben zu fero burak murat falan toton kalkmasın yolarım o saçlarını tutam tutam ajsjsjsjs.

neyse bugünlük kısa kesiyorum ara ara gelip at kosturcam burda beneneğ.
  • güya kutlama yapacağdık.

biz kücük terasa salıncağı kurduk sizi bekliyoruz efenim.
hesabın var mı? giriş yap