• haklı bir serzeniştir, neden bu kadar dalga geçilmiş anlamadım.
  • maalesef doğru önerme.. sosyalessemiyorsunuz, tatile çıkmıyorsunuz, bırakın biri ile tanışmayı tabidiklarinizla bile gorusemiyorsunuz... bir de home office çalışıyorsanız bu olasılık 0'a yakın oluyor...

en kısa sürede pandemi in geçip sıradan ve eglenceli hayatlarımıza geri dönmek dileğiyle...
  • kesinlikle ve dert olan bir konudur. kimse önemsiz olduğunu iddia etmesin. insan sadece yeme içme uyuma için dünyaya gelmedi değil mi?
  • gerçekten çok haklı olan yazarın serzenişi.
    biz kiminle nerede nasıl tanışıp kaynaşacağız.
    valla olayın psikolojik boyutu var, sevme sevilme ihtiyacı var. biriyle konuşmak bile iyi gelir insana.
  • pandeminin bu sebepten dolayı bıkkınlık vermesi. yeterrrrrrrrrrrrr
  • bence bu illa ki ilişki olarak düşünülmemeli. insanlar çeşitli sosyal ortamlarda arkadaş da ediniyordu. mesela tiyatroda yanımızda oturan teyze, konserde önümüzdeki çocuklu çift, alışveriş merkezinde kasadaki adam... gibi gibi. bu da kalmadı artık. ilişki konusuna girmiyorum bile, flört neydi, nasıl edilirdi hiç hatırlamıyorum...
  • kizlar yurdunda bomba patlasa bize bekci y.rragi düşer..bizdeki öyle bir şans
  • görsel

bir müddet başka şeyler yapılacak artık...

görsel
  • " dünya benim için bir lezbiyen düğünü. "
    chandler bing
  • yüzyüze olarak imkansız ama chatler sağolsun *
    şahsen ben ordan tanıştığım bir beyle güzel bi ilişkinin içindeyim. temelini oreolu milka oluşturuyor, yani bi hayli sağlam olan bi ilişki.
    chati merak edenler buyrun okc
    edit: imla
hesabın var mı? giriş yap