• evlere servis hızları mükemmel. şahsen genellikle işten geldikten sonra yemek yapmaya üşenen ben, servis hızları ve pizzaları mükemmel olduğu için buradan istiyorum. zaten yeni açıldı. daha önce mekanlarında bir defa yemiştim ve numaralarını ordan almıştım. gidip orada da yiyebilirsiniz. fikri olmayanlara süper papa pizza tavsiyemdir. daha önce bi defa amerika'da yemiştim. tatları çok yakın.
  • servis hızları oldukça kaliteli olmasına rağmen, verdikleri sözleri tutma noktasında bazı sorunları olan ( getireceklerini söyledikleri garlic sosları getirmeyen ) daha doğrusu unutan ( keisnlikle kötü niyetleri yok ama o soslarla o pizzayı seviyoruz biz,gelmeyince yemeğimiz zaten zehir oluyor ) ayrıca daha önceki siparişlerimde çok kaliteli gelen pizzanın ramazan olmasından dolayı olduğunu düşündüğüm sebeple neredeyse dominos pizza tadında gelmesi beni çok rahatsız etti.. yüz defa aynı pizzayı yemiş biri olarak çok şaşırdım açıkcası..
  • beylikduzunde 2 iyi rakibi vardir. s.o.s pizza ve milano's pizza. dominos, little caesars, pizza hut falan tamamen klasman disi.
  • bölgenin en iyi pizzacisidir. sakın bahsedilen diğer pizzacilari denemeye kalkmayın damak tadinizin içine sicarsiniz ve paraniz boşa gider, bir arkadaş tavsiyesidir.
  • papa john's varsa eğer, boşu boşuna dominos ya da little caesars yiyiym demeyin. hamurundan kaybediyor zaten diğerleri. kesinlikle pizzada malzeme de çok önemli. beylikdüzü'ndeki mekan güzel. yolum düşmüşken yedim ve beğendim. tavsiye ederim. papa john's da biraz mirkelamın şarkısını aklıma getiriyor;

papa john's, sensiz olmaz !!:))
    papa john's, sensiz olmaz ! :/

http://www.youtube.com/watch?v=plha9-sur00
  • yemeksepeti.com'dan vermiş olduğum siparişimde ekstra olarak sipariş verdiğim sosları nedense! hep unutur oldular. hayır 5 lira kazıklasan ne olacak, pizzaların güzel ama yeterince pahalı. ekstra 5 lirama da göz dikiyorsan haram zıkkım olsun papa john's. yorum yapayım dedim, o da yayınlanmadı. vay arkadaş.
  • yemeksepeti.com da çıkan joker fırsatlarıyla en basit orta boy pizzaların bile 25-26 liraya geldiği pizzacı. çok pahalı azizim
  • 7/24 yemeksepeti’nde joker indirim fırsatı çıkan restoran. pizzalarının fiyatı rakip restoranlardan daha pahalı olduğu için indirimle birlikte diğerleriyle aynı seviyeye gelmektedir. 15 dakikalık joker indirim süresini kaçısanız da yeni indirim fırsatı gelir. hızı ve lezzeti de gayet güzeldir.
hesabın var mı? giriş yap