• ekşi sözlük, sözlük olarak çok büyük bir kitleye hitap eder.

ekşisözlükte aktif kullandığım 4 adet yazarlık mevcuttur. bu yazarlıklarla sizlere tanıtım kampanyası hazırlayabilirim.

yazdıklarım kesinlikle silinmez. bunun garantisini veriyorum. hesaplarım reklam yapılan hesaplar değil, aktif kullanılan hesaplardır.

yazılarınıza link ekleyebilirim, sitelerinize yönlendirebilirim. işinizi, sitenizi tanıtabilirsiniz.

yazdıklarınızı isterseniz sözlük formatına göre düzenlerim. sözlüğe girenlerin görmek isteyeceği şekilde hazırlarım.

ekşi sözlükte yeni bir başlık açmak için sadece 20 lira daha talep ediyorum.

haber siteleri ile özel çalışma yapabilirim. haberinizi sözlüğün gündemine taşıyabilirim. örnek çalışmamda 3-4 bin hit gelmişti. hitleri google sayaç üzerinden ölçtüm fakat iş yerimden ayrıldığım için veriler elimde yok. size gelecek ortalama hit bu civarda olacaktır. ayrıntılar için mesaj atabilirsiniz.

kitap ve film gibi sanatsal aktivitelerinizin başlığını açıp gündeme taşıyabilirim. insanları haberdar edebilirim.

bana mesaj atıp soru sorabilirsiniz. ciddi çalışmalarda verim daha yüksek düzeyde oluyor.

10tl'ye ne satıyorum?

ben 10 liraya ekşi sözlükte istediğiniz bir başlıkta istediğiniz bir yazıyı yazabilirim. aklınıza takılan herhangi bir şeyi mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

vay anasını sedat neler dönmüş lan.
  • https://bionluk.com/…tanitiminizi-yapabilirim-19013

mesela bu linkte parfumshopping diye biri teşekkür etmiş.

sözlükte parfumshopping'e bakıyoruz.

tek bir entry var.

yazarı da kim bakalım. https://eksisozluk.com/biri/billy-bob

bu yazarın başka reklamları da var.

arkadaş tam reklamcı.
  • r10.net ile ortaklıkları olması büyük ihtimal olan klavyesini para ile kiraya vermiş sözlük yazarlarıdır.
  • (bkz: aktroller)
  • olmaz öyle şey.
  • şu rezerved veya reserved bkz'ı verenler olabilir. bir insan niye entry için yer kapar ki başka türlü?
  • 1 tl farkla büyük boy yazar istermisiniz?
  • valla arada şeytan dürtmüyor değil. böyle bi talep varsa arz sağlamak lazım. bulun beni yiğidolar swh
  • maaşlarını elden alıyorlardır.
hesabın var mı? giriş yap