• inanın türkiye'de deveye hendek atlatmaktan daha zor.

yani para kazandığım dönemlerde gerçekten inanılmaz yoruluyorum hem mental hem fiziksel olarak.

sonra o parayı yerken pek bir keyif alamıyorum bu muydu bunun için mi zamanımı sattım der gibi bir hissiyata kapılıyorum.

halbuki yurtdışında yaşasam eminim işim kolaylaşacaktı. yurtdışında para kazanmak kendi niteliklerimle daha kolay çünkü. herkes için demiyorum lütfen yanlış anlaşılmasın.
  • zordur para kazanmak ve güzeldir de. parayı her türlü kazanırsın o sorun değil. önemli olan sevdiğin işi yaparak para kazanmak, emek vermek. işte insan o zaman yorulmaz, tatmin olur yaptığı işten, verdiği hizmetten. diğer türlüsü ise evlerden ırak bir durum ama çoğumuz diğer türlüsünü yaşıyoruz. sevdiği işi yapan ve sevdiği işte çalıştığı için mutlu olan sadece bir azınlık.

güzel para kazanmak. hatta işin en güzel yanı harcarken vicdan azabı çekmezsiniz, nasıl olsa gelecek ayda aynı parayı alacağınız için belirlediğiniz bir miktar açılabilirsiniz de tamamen size kalmış. parayı evde tek kişi kazanıyorsa ve yaptığınız harcamalardan sonra trip atılıyorsa, gereksiz harcamalar yapıyorsun diye hesap soruyorsa her ihtiyacınızda izin alırsınız yada huzursuz olursunuz. en güzeli kendi paranı kendin kazan, harcarken de sıkılma.
  • erkeklerin büyük kismi icin hayattaki en büyük gaye kadınlar. oysa ki yanılıyorlar. kadınlar sizin icin siraya girebilir. cevap tabi ki para.

para kazanmak bir erkek icin en onemli unsurdur. kadınlar bunu erkeklerden önce keşfetti ve erkeklerin bunu keşfetmemesi icin ellerinden geleni yapıyorlar. erkekleri mutluluk, ruh ikizi, sevgi gibi yalanlar ile manipüle ederken parası olan erkek ile beraber olmak icin siraya giriyorlar.

paraniz varsa mutluluğu da kadınları da satın alabilirsiniz. karsilik olarak bir şey vermenize gerek yok. sadece paraniz olması bunun icin yeterli. sırf paraniz var diye istediklerinizi önünüze serecek insanlar ve kendilerini size sunacak kadınlar sayısız bir sekilde dolanıyor.

erkek olmak istiyorsanız, kadinlarin manipülasyonundan kurtulmak ve istediğinize ulaşmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey para kazanmak. isiniz boktan mi? düzgün bir bir is bulun, isiniz yok mu? düzgün bir is bulun. kendi isinizi kuracak fikir, potansiyel ve fırsat mi var? düşünmeyin yapın.

para kazanin. hobileriniz icin para kazanin, kendiniz icin para kazanin, geleceginiz icin para kazanin. kadınlar paraniz varsa onlara koklatmasanız bile sizinle olmak icin yarışacaklar. kadınlar sadece potansiyele de açıyorlar bacaklarını.

para sizi konuşturur. bu hayattaki tek hedefiniz daha çok para kazanmak olmalı. sinek gibi üşüşecek gold diggerlari da kullanmayı zamanla öğrenirsiniz.

para kazanınca kadınlara vaat vermeden, sadece potansiyeli göstererek sizin kuklanız olmasını saglayabilirsiniz.

ekleme: eğer bir kadin sizi kendi ile isiniz arasında tercihe zorluyorsa isinizi secin. iyi bir isiniz varsa kadin konusunda sikinti çekmezsiniz. eger kadını secer ve is konusunda batarsanız, kadin daha iyi isi ve parası olana gider, ikisini de kaybedersiniz. bir erkek icin para kaynağı herseyden once gelir.
  • ne olmadan oluyor ne de olup oluyor. biraz karışık anlattım mevzuyu ama anlayan anlamıştır.
  • majör ligler bi başlasa haftada 20 bin kazanmaya dewamke.
  • sadece aptallar çalışarak kazanır. evet çalışıyorum
  • büyük meblağlar için iki tespit paylaşacağım;

birincisi, kurumsal firmaların mali analizleri için kuruluş ve gelişim hikayelerini yazarken, onca yıl geçti, esas para sahibi olunan zaman dilimini anlatanı görmedim. hiç öğrenemedim.

ikincisi, bir esnaf anektodu... yurt dışından bir işi almak için, pavyondan 5 kadın kiraladığını anlatmıştı. adam nevresimci...

kıssa ve hisse:
    ister çarşaf sat, ister holding yönet, büyükteyse gözün, "kazanmak istediğin para, faust'un yazılma sebebidir."
  • 30-40 yaş arasında mümkün olur genelde. para kazanmaktan kasıt 3-5 binlik maaşlar değil. gerçekten para kazanmak.
  • mühim olan kazandığın ile ne yapıyor olman
  • çok zordur. özel sektor arenasında üç kuruş kazanırsın ama işsizlik kaygısıyla yeri gelir ayıya dayı dersin, ruh hastasına akıllısın dersin; egolarını yaptığın iş üzerinden tatmin etmek isterler; ellerine geçen ilk fırsatta orgazm olurlar yediremediklerinin lafını sokmaya çalışırlarken.
    modern yobazlik içerisinde gün olur söve söve, kova kova gözyaşı döke döke çalışırsın o parayı kazanmak için.
    kazanmak hiç kolay değildir; harcamaksa alabildiğine basit.
hesabın var mı? giriş yap