• genelde alış veriş merkezi markalarıdır

erkek beymen for exp
    kadın ipekyol
    unisex lacoste, tommy
    çocuk b&g

ana arterler bunlar olmakla birlikte zara, mango...vb listeye eklenebilir.

cevap 1: öneri isteyenler var sadece amblem için bir ürüne para vermeye değmez.
    cevap 2: sözlükte her markanın ceo’su ik’sı var maşallah.
    cevap 3: para kelimesi geçince zenginlik anlayan arkadaşlar için zorunlu açıklama; 100 tl de paradır 100000 tl de. örneklere bu marka ucuz bu marka pahalı bu kadar mı fakirsiniz yazmadan önce okuduğumuzu anlayalım.
  • ipekyol, zara, chima, beymen, skechers, balenciaga, gucci vs vs vs diye uzar gider...

edit: eskilerdenkimkaldibe teşekkürler yazım yanlışı için *
  • param da yok zevkim de. (bkz: lcw)
  • (bkz: gucci)
  • (bkz: passat)
  • volkswagen passat

edit: arkadaş ne kadar passat düşmanı varmış.
  • (bkz: bentley)

edit: gelen mesajlara ve aşağıda girilen "boş" entrylere cevap yazmak istedim:
    bu başlıkta herkes kendi fikrini yazıyor. bana şık gelen bir araç size şık gelmek zorunda olmadığı gibi, size şık gelen bir araç da bana şık gelmek zorunda değil. insanlaron zevk algılarını maddi imkan/imkansızlık üzerinden değerlendirip görgüsüzce kendinizi pohpohlamak ve beğenileri sertçe eleştirmek yerine siz de başlık nezdinde birkaç markadan bahsedin. ha illa çok beğeniyorsanız o markaları, gidin o başlıklar altında niye beğendiğinizi, nelerinin güzel olduğunu anlatın ki yarın bir gün o başlıklara denk gelince bizim de bakarsınız fikrimiz değişir. ama burada boş yaparak bir yere varamıyorsunuz.
  • "marka" markaların çoğu böyle değil mi? bir nevi zevkini teslim ediyorsun... ama diyelim iyi bir yayınevinin kitaplarının iyi olacağını az çok bildiğin gibi iyi bir markanın da malları az çok iyidir diye düşünebilirsin. ama iki farkla: bir kitap da hiç ucuz olmasa da marka kıyafet acayip pahalı. iki o markaların mallarının da oldukça fazlası polyester! zevk sadece görüntüyle ilgili bir şey midir mesela?
  • (bkz: iphone)
hesabın var mı? giriş yap