• kendi kendini trolleyen badim; duş jeli yiyor, kahvaltıda rakı içiyor, kitapçıdan tek seferde onlarca kitap alıyor, odunlara ''karşı yük'' verip, odunları kendine çekiyor ve daha niceleri.
  • çok tatlı bir insan. kendi güzel, huyu güzel munis...
  • kısa zamanda iyi yönde inanılmaz değişime uğramış insan.

6-7 ay önce bir zirvede tanışmıştık. o zamanlar muhabbetimiz pek yoktu. buna rağmen tombis suratı, iyi bir dinleyici olması gözümden kaçmadı.

aylar sonra üzerine zimmetlenmiş ekşi sözlük dışarı çıkmalık arkadaş veritabanı başlığındaki bir entry'si üzerinden mesaj attım. buluşacağımız yerin hemen ilerisinde bekliyordu o da. uzaktan gördüğümde, ''yanlış bir paranoyak ile mi sözleştim acaba?'' diye düşündüm.

incecik, tığ gibi bir canlı haline gelmiş. 3 boyutlu değil o artık, 2 boyutlu; eni yok.*
  • tiyatro badim. hadi tiyatro diyorsun, tamam diyor, hiç ikiletmiyor.

hayır kendisi giderse kiminle kültürlenicem ben onu düşünüyorum.
  • kesin hayatında adını bile yalan söyleyen bir sevgili geçmişi olan şahsiyettir
  • kendi halinde çılgın takılan, 9 (dokuz) doğuran, uçuk kaçık ama bir o kadar da sempatik, yuh ikizini arayan ankaralı güzel yazar. muzur yanları pek fena, uzak durulamıyasıca, sevgilerimle...*
  • merak ettiğim
  • doğum günü kutlu olasıca.
    yeni yaşında akıllanıp mutlu olması gerek...
  • iyi yazar
  • birtanem , huzur ve mutluluk kaynağım, bana ev işlerini , tiyatroyu ve karnıbaharı sevdiren , burnum kanadığında gözleri dolan, kurduğumuz rakı masalarının neşesi , pazar ve hal alışverişlerimizin bilirkişisi , mandalina ve süzgeç eksperi * , birlikte başlayıp izlediğimiz nice dizideki ortağım , gidecek güzel , yemyeşil ve masmavi yerlerimizin , görecek güzel günlerimizin ve biriktirecek tonla anılarımızın olduğu , an itibariyle burnumda tüten , deli dolu ve bir o kadar da güzel melek.
hesabın var mı? giriş yap