• hayalleri var, gerçekleşmesini canı gönülden istediğim. harika bişey yapıp peşinden koşmaya da başlamış şimdilerde. sırf bu nedenle bile beni acayip mutlu etmiş insandır kendisi. kaldı ki bir de süper sohbeti var,tadından yenmez...kardeş gibi bişey böyle...

ha bi de öss'ye girecek. badi yaptım, online geometri anlatıcam ona...
  • nezaketin ve zerafetin uç noktalarında gezinen, derdini yüzüne dahi yansıtmayacak denli ince insan. konuşacak çok şeyi olduğu dikkatli ve zeki bakışlarından anlaşılıyor, konuşucaz daha.
  • nicki okundugunda akillara pasakli birini getirse de tam tersine titiz olan, mantik ve ne$eyi birlikte ya$ayabilen nadir insanlardan. ayaklarimi kirmayi du$unmesine ragmen iyi bir yazardir.
  • bu canım bana doğum günü hediyesi olarak taa ankara'dan bir koli helezonik kurabiye yapıp yollamış... hatta becerilerinin arasına mükemmel kutu yapmayı da eklemiş, harika el yapımı bir koli yapmış.

"harika bunlar yeaa" nidaları attım istanbul boğazına karşı.
  • zirve çömezi tunak tunak tun dansçısı*...
  • bilgisi bol, anlayi$i bol ek$i sozluk suseri. guzel tespitlerin, guzel saptamalarin, guzel tamlamalarin insani. cidden hayret verici bir hadise yani, ilk entryi gireni ben olmu$um ne hikmetse.
  • siradan bir hayat suren, cani bol bol sikilan, gelecekten cok fazla $ey beklemeyen bir insanin ba$ina gelebilecek en guzel $ey belkide. ba$iniza gelmeden varligini bile hissetmiyorsunuz. hissedilmesin zaten varligi, hissedildigi zaman bunyede kalici bir bagimlilik yaratiyor. sonra ne siz cikarabiliyorsunuz kendisini i$ledigi yerden, ne de o cikmak biliyor kendiliginden. yazacak $ey cok hakkinda, ah bir de dile getirmesi kolay olsa...
  • yazmak bazen kolay bazense zordur ama öyle anlar vardır ki bu eylem çok zorlaşır. yazıyı okuyana ona verdiğin değeri hissettirmesini istersin yazacağın satırların, seçeceğin kelimelerin; ne kadar çaba gösterirsen göster olmasını istediğin gibi olmaz. her şeye rağmen yazmayı denemek, hislerini paylaşmak istersin..

açık konuşmak gerekirse, pek inanarak okumazdım "sözlük sayesinde tanıştığım yaşamımdaki en ...(burada övgüler başlar) insan" tarzındaki yazıları; artık inanıyorum. kendisi sayesinde ben de böyle konuşabiliyorum artık. gene bir durakladım yazarken, övmek için kullanabileceğim kelimeleri düşünürken kayboldum.

şöyle yapalım o zaman, bir insanı tanıtırken yüzünüzde o sıcak gülümsemeyi oluşturacak sıfatları bir kenara ayıralım, bir yemek kaşığı virgülü sıfatlar arasına serpiştirdikten sonra bunları ultrasüpersonik kurabiye-yapar 5000 ile çeşit çeşit kurabiyelere çevirip pasaq'ın kurabiye dünyası isimli pastanenin açılışında katılımcılara sunalım. kurabiyeler ağızda dağıldıkça afiyetle yiyenlerin yüzünde sıfatların hissiyle oluşan gülümseme daha da artsın.

ayrıca öğreneceğim çok şey var kendisinden. uzun süredir bir şeyler öğrenmek için bu kadar hevesli ve meraklıyım. (özlemişim bu duyguyu)

not: ultrasüpersonik kurabiye-yapar 5000 pasaq'ın robot versiyonu. patentleri aldım şimdiden, upgrade'lerini de hazırlıyorum yavaştan. çok yakında pastadır, börektir, boyozdur o güncellemeleri de yapacağım..
  • sözlüğün kadim dedektiflerinden. saman altından su yürütmeye kalkanları hemencecik de buluverir*
    bir de en keyifli pikniklerde yakan top oynanası kişilik. baharı mı özledik ne?
  • ege'nin bir sahiline demir almış bir kayıktaymış ruhu meğer. kadehler önce birbirine, sonra dudaklara değince usulca gösterir kendini. ve başka bir kayıp ruha yoldaş olur rüzgar yıldızlara değerek estiğinde, şarkılara ve seslere dokunurken sözlerimiz...
hesabın var mı? giriş yap