şükela:  tümü | bugün
 • kemalist fetöcü vatan hayinlerinin ısrarla protesto ettikleri passolig'in ülkemiz futboluna faydaları inkar edilemez bir gerçektir.

  -eskiden maç biletleri tükendiğinde insanlar stad önlerinde polis yakalar korkusu ile karaborsa bilet ararlardı, passolig çıktından sonra bu sıkıntıları artık yaşamıyoruz. düğünü derneği olan, işi çıkıp maça gidemeyen kişiler artık çok rahat bir şekilde biletlerini başka insanlara devredebiliyor.

  -eskiden tribünler tam bir vatan hayini terörist yuvasıydı. şimdi passolig sayesinde maça giren herkesin kimliği belli. birisi devletin başkanına küfür mü etti hemen yakalanabiliyor.

  -passoligten önce tribünler hınca hınç dolardı. merdivenlere bile insan alırlardı. şimdi taraftar yayıla yayıla maç izliyor. çünkü fetöcü vatan hayinleri fişlenme korkusu ile bu kartları almadılar ve maçlara gelmiyorlar. vatansever insan fişlenmekten korkar mı allahını seversen.

  -passoligten önce canı sıkılan adam maça gelirdi. iki arkadaş düşünün mesela fenerbahçeli değiller. kadıköyde otumuş kahve içiyorlar. kalk lan işimiz yok bari maça gidelim deyip gelir tribünde çekirdek çitlerlerdi. ama passolig sayesinde bu çekirdekçi tayfa maçlardan uzaklaştı. artık sadece gerçek taraftar maçlara gelebiliyor.

  yani siz öyle vatan hayinlerinin eleştirdiğine bakmayın. güzel bir şey bu passolig.