• tv'de reklamcılık denince aklıma ilk gelen:

"önce kadınlar ve çocuklar"
  • ahlakınız her ay döktüğümüz kanda boğulsun.
  • bir zamanlar çalgılı çengili kadın programlarında selülite, apış arası kararmasına, meme altı pişiğine karşı ot çöp tarifi veren kişi beyanatı. sonra ne oldu onu merak ediyorum ama.
  • ahlâkî çöküntüye sebep falan olmaz ama yayınlanması da ne bilim tuhaf yani.
  • yeni akit yazarı ahm..... linki tıkladıktan sonra bu kadar okuyunca ne çıkacağı belli zaten. leş bir beyan.

zaman makinesiyle geçmişe gidip bu adamları taş devrinden getirip ülkeye mi salıyorlar? kafaya bak!
  • - ped reklamlari cokuntuye sebep oluyor
    -- ahmet bey, beyin lens mi?
    - ??
  • bazı insanların ahlakı ne kadar da çabuk bozuluyor fark ettiniz mi? hani çöküntüye uğramaya yer arıyor gibi. bazı ülkelerde 9 şiddetinde deprem olur hiç bir bina yıkılmaz, bazılarında az bir şey rüzgar çıkınca evler dağılır ya onun gibi. bunun sebebi ahlaki temellerinin olmaması. işin ilginci bunların hepsi de islamcı. ya kuran'da çok yanlış şeyler yazıyor bu insanlar onu okuduğu için bu kadar ahlaksızlar, ya da okuduklarını anlamaktan acizler.

bu adamın demeye çalıştığı şey aslında şudur: bende ahlak namına bir şey yok, ahlaksızın önde gideniyim. zaten ahlaktan anladığım şey de cinsellik, dişi sinek görsem tahrik oluyorum, kendime de hakim olamıyorum, o yüzden kadınlarla ilgili her şeyi benden uzak tutun.

sen okullarda din kültürü ve ahlak bilgisi diye bir dersi zorunlu tut, ülkede ahlaksızlık diz boyu olsun, gerçekten tebrikler.
  • ülkede hala pedin ne işe yaradığını gerçekten bilmeyen kadınlar varken, ahlaki çöküntüye sebep olarak gösterilebilecek hamile yüzlerce belki binlerce çocuk varken, allah kitap diye diye ağza alınmayacak, akla hayale sığmayacak her türlü kepaze olaylar çevrilirken...ya ben kime konuşuyorum ya. ananızın pedi ahlaki çöküntüye sebep oluyor ananızın! *
  • ahlak bu kadar bu basit şekilde yıkılıyorsa ortada zaten ahlak yoktur. tacizlerin, tecavüz olaylarının,hırsızlıkların, cinayetlerin meydana gelmesi ahlaki çöküntü olmuyor da bir reklam mı çökertti ahlakı...
hesabın var mı? giriş yap