5123 entry daha
  • yakın zamanda yüklü bir vergi cezası yiyen firma
  • aynı tarihlerde thy nin 2 yetişkin ve iki çocuk için 6400 tl istediği bilete %40 lik indirimle 7600 tl isteyen şark kurnazı. adam sikmek üzere dizayn edilmiş bir iş politikasına sahip, bir sefer bindiğim bir daha da çok çok acil değilse kullanmayacağım havayolu şirketi.
  • neyinin eleştirildigini anlamadığım havayolu şirketi.

fiyatlarını beğenmiyorsanız bilet almayın lan,almayın danalar.
  • %40 indirim kampanyası ile bilet aldığım, şubatta beni almanya'ya götürecek firma.
    ızmirden başlayıp aktarma yaparak toplamda 4 uçak değiştireceğim yolculuğumda gidiş geliş 400 liraya mal oldu. kampanya olmasa şehrimde kös kös oturacağımı bildigim için çok memnunum. en azından 10 gün avrupa gezisi yapmış olacağım.
  • herhangi bir indirim kampanyası olduğunda bileti hızlıca almak gerekiyor. 3 hafta önceki indirim zamanında milano* biletini gidiş-dönüş 320'ye aldıktan hemen sonra gidiş dönüş ücreti 480 liraya çıktı. ardından da 650 liraya. her uçuşun bir indirim kontenjanı var anladığım kadarıyla.

edit
    tanım: bir uçuş firması.
  • "beni gideceğim yere götürsün yeter" mantığıyla bakıyorsanız tam size göre bir havayolu şirketidir. çoğunlukla, aynı parkurda aynı fiyat skalasında başka bir havayolundan bilet bulamayacağınız için başka havayolları ile karşılaştırmak mantıksızdır.

metrobüs'te oturamamayı eleştirmek gibi bir şey bu.
  • tamam kardeşim biz de sevmiyoruz pegasus'u da yalan söyleyerek göstermeyin tepkinizi.
    arkadaşla aynı uçakta olmama rağmen hiç rötar yapmadan vardım güzel ülkeme. aksine gidişte sawdan çıkarken 4 saat rötar demişlerdi 1 saatle kurtarmıştık. sorunsuz gelmeme çok şaşırmıştım. şimdi çamur at izi kalsın zihniyetindeki, hem vicdanı hem cebi fakir bir süser de şaşkın. sıkalım kim nerden bilecek değil mi! gelemem ben haksızlığa
    sözlükte yalana karşıyız
  • düseldorf'da çalışan bir tanesi var iki yıl önce kahve sözü verdi. iki yıldır her memlekete gelmesinde facebook'tan yazıyorum cevap veriyor ama pas vermiyor. yedek oyuncuyum galiba.

sonuç olarak verdiği sözü tutmayan çalışanlara sahiptir.*
  • aralık ayının ilk haftasına kopenhag biletini 240 kasım ayı ortasına milano biletini 220 liraya aldığım, gayet güzel kampanya yapan havayolu firması.
  • araba kiralamak için asla kullanılmaması gereken ulaşım şirketi. aracı kuruluş olarak cartrawler diye merkezi yurtdışında bir şirket kullanıyorlar ve bu şirketin rezervasyon sistemi türkiye'deki servis sağlayıcılar ile (budget vs.) uyumlu değil.

ödeme yapmış olmama rağmen havalimanına indiğimde rezervasyonum budget'da görünmedi ve yapabileceğimiz hiç bir şey yoktu. pegasus'un bu konu ile ilgilenen çağrı merkezi yok, cartrawler'ı aradığınızda da "biz birşey yapamıyoruz, bir ticket açın, yurtdışındaki arkadaşlar baksınlar" deniyor. ticket'ı açmamıza rağmen 3 gündür "ticket alındı" gibi bir bildirim gibi bile gelmedi.

özetle parayı ödeyip hiç bir hizmet alamadığınız ve paranızı yaktığınız ile kalırsınız, aman dikkat.
4374 entry daha
hesabın var mı? giriş yap