• yaprak dökümü adlı dizide oğuzun kardeşi rolunde, ferhunde'nin altınlarını çalan kız olup olmadığını merak ettiğim oyuncu.
  • kavak yelleri dizisinde henüz çiçek açmamış fakat dizi haricindeki ekstra resimlerine baktığımızda pek bir güzel olduğunu gördüğümüz hoş hatun. ilerleyen zamanlarda da dizide daha bir güzelleşeceğini daha bir acılıp sacılacagını umduğum kişidir ayrıcada.

evet "katie holmes" i andıran bir surat yapısı var ama o hatun gibi salak ve boş bakışları yok bu gerçek. bu dizinin onun parlamasında kendini duyurmasında bir dönüm noktası olduğuna inanıyorum ama kader tabi bu, sönüp gidebilirde, 3-5 yıl sonra kimse hatırlamayabilirde. umarım bu şekilde ki bir senaryoyla karşı karşıya kalmaz, kalmamasıda büyük bir ihtimal zaten, zira oyunculuğu ve rolu gayet iyi pozisyonda. yani önün açık güzelim , allah sana "yürü ya kulum" demek üzere. dikkat et yanlış adım atma..
  • böyle insanların varlığı -ki kendisini sadece televizyondan görüyor olsam da- yaşama sevincime çok çok puanlar ekliyor. oturup şükür namazı kılasım geliyor allah'ın gücüne gitmesin...
    yalnız bir yandan da mümkünse ya kişiler böyle güzel ve sempatik olup bir de üstüne böyle gözlerini kısıp da şirin şirin gülmesin; ya da mümkünse daha yakınımızda olsunlar sarılalım kendilerine... mümkün değilse de mümkün olsun. isyanım yaradana bir yandan da; çelişkiler içindeyim*.

tanım: fazlasıyla hoş kimse.
  • surati asik olmadiginda guzel olan ama tvde yakaladigim bikac surati asik sahnesinde bu hatun o hatun olamaz dedigim kannimca basarili oyuncu.gulsun mumkunse hep.
  • dusununce karar verdim ki, katie holmes'tan ziyade lauren graham'a benzeyen guzellik..
  • ben de diyorum nerden tanıyorum bu kızı. iyi de pelin bu kadar uzun boylu değildi demek ki ekran olduğundan uzun gösteriyormuş.

(bkz: sınıf arkadaşı)
  • illa birine benzeyecekse, casey wilson'a benzetiyorum bu kızı.
  • çok sevimli bir yüzü olan hatun. muhtemelen 40 yaşında da değişmeyecektir o surat, o ifade...
  • son oynadığı reklam filmindeki (bkz: nestle kitkat) abartılı çıldırmasıyla, olmamış dedirten oyuncudur.
hesabın var mı? giriş yap