• türk standartlarına göre 4-5cm/15cm yani yaklaşık olarak 1/3 oranı vardır. bu standart ölçü olup daha uzun ya da daha kısalar için de yaklaşık olarak 1/3 oranı tutmaktadır. yalnız ismin sadece 2 hali olmadığı gibi penisin de sadece iki hali yoktur. bu halleri de inceleyecek olursak:

boşalmadan hemen sonraki uzunluk/ereksiyon uzunluğu: yaklaşık 2/3 oranında olup (türk standartlarına göre 10/15cm)bu inik halde olmasına rağmen bulunan iriliği penisin boşaldıktan sonra böbürlenmesine "peh peh, helal olsun bana" demesine bağlarız. tıp ise bunu penisi çevreleyen damarların hala kan basıncı altında olduğuna bağlar (külliyen yalan tabi)

deniz ve havuzdaki inik uzunluk/ereksiyon uzunluğu: 1/5 (türk standartlarına göre 3/15cm) oranı vardır. buradaki oran farkının büyük oluşunun sebebi de penisin (ki o durumdayken çük denilir) sıvı içindeyken ufalması, "ellerim yok ki benim de cof cof oyniym ben de suda. ckck" diyip küsmesidir.

bu arada ukte'yi veren arkadaşımızın da 3.5cm/13.5cm gibi türk standartlarına uygun ve hipotezimizdeki 1/3 oranına yaklaşan penisi varmış.
  • 1 ise doktora gidin. ya inmiyordur ya kalkmıyordur. her ikisi de fena.
  • benimki tamsayı çıkıyor, çıldıracağım :((
  • penisin inik halinin çeşitlilik göstermesi bakımından hesaplanırken de farklı sonuçlar verecek bir orandır. şimdi önce şuna karar vermek gerekir, ne şekil bir inik penisten söz ediyoruz? çeşitlerimiz bol;
    -ayazda kalmış bekçi yarağı
    -soğuk suda manto düğmesi kadar olmuş penis
    -kırk derece sıcakta salmış penis
    -kışın soğuk yatağa girince içeri kaçmış penis ilk akla gelenler. bir de hiç kalkmadığı için bu hesaplamayı imkansız kılacak penisler mevcuttur ki, bu tamamen şahsi bir meseledir ve sizi hiç ilgilendirmez ulaaan.
  • (bkz: altın oran)
  • (bkz: pi)
  • 1'den büyük ise ya kesrin çarpmaya göre tersini alın ya da bir doktora gidin. keza iniği kalkığından daha uzun bir penis literatürde yoksa siz ilk olmuş olursunuz.
  • "= kamaşullah / kahramanmaraşlı abdullah" formülüyle bulunabilir...
  • literaturde pes 2009 (penis elastastise sabiti, yil 2009) diye de bilinir. ya$ ilerledikce 1'e yakinsar ama degmeden hiperbol yapar.
hesabın var mı? giriş yap