• camsile benzeyen rengi nedeniyle "ne içiyorum lan ben?içilir mi böyle bişey,plastik gibi??" hissiyatı uyandıran, ama hemen yan raftaki, gözümüz alıştığı için sorgulamadığımız simsiyah renkte, tam saydam bile olmayan petrolümsü, bildiğimiz kolayı görünce "doğru lan, kola da siyah hakkaten, içtik yıllarca valla!" şeklinde düşünmeye neden olan yeni pepsi ürünü.
  • yıllar önce ülkeye ilk geldiğinde her yerde bulunmadığı için yarım saat yürüyüp bulduğum içecekti. bana kimse fedakarlıktan bahsetmesin.
  • içindekiler: mürekkep, su, seker, karbondioksit.
  • 2005 yazında anlamsız şekilde içiyoduk bunu öss stresini atmak için kendini akdeniz'e atmış 5 kafadar olarak.. tad olarak bir fark yoktu. bildiğin pepsi. içtikten sonra içini kum doldurur denizde şişe bulmaca oynardık. bu arada gerçekten sınırılı sayıda üretilmiş olacak ki, 2005'ten sonra türkiye'de kendisini gören olmadı. tadının pepsi gold'la yakından alakası yoktur.
  • mükemmeldi.özletti.kontör kampanyası yapacağına şunu çıkarsa ya pepsi.
  • simdi basmissin parayi dunyanin en pahali futbolcularina,oynayin reklamda diye..yok efendim dalgalarda cilginca futbol oynasinlar,etsinler..ordan sorfculer gelsin..bizim cilgin futbolcular sorfculere diklensinler..pek karizmatik hareketler yapsinlar..vs diye..buraya kadar her sey guzel..

gel gor ki reklam tam biterken "ne bakhtin,farkli mi geldi?" cumlesi nedir..sorarim...yerel bir tv'de ev yapimi portakal suyu reklami mi yapiyosunuz,be krolar...bu kadar mi salakca bi slogan olur..mal misin pepsi diye sormazlar mi adama..

o kadar adama para basip yaptigi reklami tek bi cumleyle kendi kendine rezil eden pepsi hakediyo oldugu yeri...surunsun...
  • içtikçe bağımlılık yaratan bir içecek kendisi. üzerinde yazmasa da blueberry (yaban mersini) den yapılıyor. daha önce blueberry içeren bir içecek tüketmediğim için tadıyla yeni karşılaştım ve ilk başta ben de "öğ" desem de gittikçe beğendim. böğürtlene benziyor aslında biraz da. rengiyle bile ferahlatıyor insanı. çok hoş çok.
  • her pepsi gibi sadece bir kez denenip bir daha yuzune bakilmayacak yeni bir one night stand urun.. yok pepsi ile bir dilim limon tadi, yoksa pepsi ile bir parmak anzer bali tadi, yok kardesim olmuyor kasma iste..
  • migros'ta kola almak üzereyken reklamı aklıma gelen ve yüksek sesle "aa, mavi pepsi varsa alalım" dediğim ve sonrasında pepsi dolabı önündeki çocukla diyaloğa girmeme neden olan içecek. çocuğun dediğine göre bu içecek hiçbir yerde bulunamıyormuş ve o an itibariyle aramak için carrefour'a gitmeyi düşünüyormuş. ne diyeyim "kolay gelsin, biz bir numaralı şişenin peşindeyiz."
  • bir zamanlar çok sevdiğim ve delice içtiğim pepsi. tekrar çıksa negzel olur.
    http://29.media.tumblr.com/…gyuqj81qa6oxno1_400.jpg
hesabın var mı? giriş yap