• her gün bölüm yayınlasa fox tv türkiyeye geçse adı deniz yıldızı olarak değişse yine de bozmayacağına kanaat getirdiğim dizi. 4 sezon oldu la, bi yamuk yapın boka sarın aq. yok adamlar ısrarla her sezon her bölüm çıtayı yükseltiyor arkadaş durduramıyoruz.

--- spoiler ---

ashur orospu çocuğu da geldi diziye (bkz: nick tarabay) muhtemelen bu sefer orospu çocuğu rolünde değil sevindim. ayrıca kendisine kötülüğe itilmiş, ama içinde fırtınalar kopan,biri gelse çekip çıkarsa beni bu pislikten diyen ajan rolü de yakışmış,inşallah sürekli olur. shaw da ne talip yaptı son zamanda arkadaş her milletten her cinsiyetten her dinden insan evladı yavşıyo hatuna allah sonunu hayır etsin.gerçi gelse dese bi çay içelim bende hayır demem şimdi orası ayrı.

--- spoiler ---
  • --- s04e08 spoiler ---

john reyiz, uyuz psikoloğa "what were we saying about my hero complex?" diyerek içimizin yağlarını eritti.

ekip nihayet dominic mevzusuna uyandı.

tam elias göte geliyor derken, bir de üstüne shaw göte geldi.

haftaya sağlam mevzu var, hadi bakalım.

--- s04e08 spoiler ---
  • --- spoiler ---

hastayım sana root

böyle işveli hatun olmaz arkadaş.

--- spoiler ---

bir de hakkını yemiyeyim her zaman bana izlemem için hatırlatan
    http://dizi-takip.com/ a teşekkürleri borç bilirim.

(bkz: dizi-takip)
  • dördüncü sezonunun sekizinci bölümünde;

--- spoiler ---

lionel'ın horul horul uyumasıyla sesli güldüren dizi. yalnız haftaya çok sağlam bir bölüm gelecek gibi görünüyor. bir yandan elias, bir yandan shaw. merakla bekliyoruz.

--- spoiler ---
  • diziyi sevdiren saklı bir unsur daha var aslında, o da bear, lan bu köpeğe hastayım ya, nasıl güzel baksanıza?

biraz bizim yavruya benziyor, felemenkçe konuşası geliyor insanın.
  • the walking dead'in bu denli sıçışlara koşarak gittiği bir dönemde her çarşambayı 4 gözle bekleten ve beklediğime değen bölümlerle karşımıza çıkan über dizi.4x8 bölüm sonuyla yine amk nasıl geçer bu bir hafta dedirtti.
  • dizinin dibidir, bu arada şu root'a ayrı bir hasta oluyordum, bir nanny yaptılar hatunu, iyice fena bir şey oldu.
  • ne ara bu kadar popüler oldu da haksız yere bok atılma evresine geldiğini anlamadığım dizi. 1. sezon 10. bölümden sonra eleştirilirken besleme çekilmesi gereken, dizinin daniskası.

edit: siz yine de besmele çekin ama...

--- 4x08 spoiler ---

(bkz: cara buono)

--- spoiler ---
  • her karakterin kısık sesle konuşmaya başladığı dizidir.
  • shaw u yedirmeyiz arkadaş.
    (bkz: duy sesimizi nolan reyiz)
hesabın var mı? giriş yap