• cok iyi bir dj. cok unlu olmamasina ragmen setleri cok iyidir. trance setleri takdir edilecek niteliktedir. bbc radio 1'in gediklisidir.
  • sesi superdir..."hi this is pete tong..." diye baslar her anonsundan once...djligi tartisilir.. yeni cikan plaklari calar hep.. bi de kendi labelindan cikanlari surekli calar..(double f double r)...hafif bi bakkal cakkal kokusu aliorum...bilemiorum...aksini dusunen varsa uyarsin uyarilsin...
  • (bkz: bbc radio1)
  • fashion tv icin sarkilari bir albumde toplamis dj. secimleri gayet basarili.
  • (bkz: essential mix)
  • toreador presents ...
    pete tong
    supported by tarkan and beegee
    saturday, 7 february 2004
    lutfi kirdar ukss rumeli salonu
    http://www.biletix.com/
  • yarın (7 $ubat) lütfi kırdar'a gidip gitmeme konusunda kararsızlığını ya$adığım büyük organizasyonun yabancı misafiri.
  • senelerdir dinamik sesiyle essential mix programını sunan ünlü dj. merak ediyorum mesela bu adam bu kadar enerji dolu ve neşe içinde sunarken programını bizimkiler niye radyo programı veya röportajlar filan esnasında mesut yılmaz gibi bir kelime telaffuz etmeleri bir dakikalarını alıyo?..daha mı karizmatik olunuyo öyle?..mesela mabbas öyle konuşur..program sunmuyor da sanki çok acıklı, derin ve elim meselelerden bahsediyor sanırsınız..acaba ciddi bir iş yapıyor oldukları izlenimini vermek için mi böyle konuşurlar, "ben müziği ciddiye alıyorum, herkes de alsın!" uyarısı mıdır?..bana sadece rehavet ve sıkıntı veriyo eline mikrofon aldığı anda pes ve ağır bi konuşma tribine giren herkes..
  • cumartesi geceleri fg (93.7) den takip edilebilir. emin olun çaldığı parçaların çoğunu daha önce hiç duymadınız...
hesabın var mı? giriş yap