• evcil hayvan sahiplerinin sorularına yanıtlar bulabildiği, sahipsiz hayvanların yuvalandırıldığı, http://www.petlebi.com/ adresinden ulaşılabilen, temelde minik dostlarımızın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik hizmet.
  • pek sevimli bir 'hayvanseverler kulübü'. incik cıncık forumların aksine yormayan bir soru-cevap köşesi var mesela, her eve lazım.
  • sayesinde ilk kedim samim'i sahiplendiğim hayvansever internet sitesi.
    hayvansever diyorum çünkü siteyi tasarlayıp hayata geçiren kişi; bunu büyük bir sevgi ve özveriyle yapmış, bu uğurda işini gücünü bile bırakmış iyi kalpli bir insan.
  • bana mesaj attı azönce. sahiplendirilecek kediniz varmış bizde ilan verin diyerek. sanırım başka bir sitede verdiğim ilandan telefon numaramı alıp mesaj atmışlar.

bilemiyorum şu hareketleriyle beni kaybettiler. yani ben oraya telefon numaramı kedi sahiplendirmek için koydum, reklam sms'i almak için değil. yaptıkları hareket her ne kadar iyi niyetli bile olsa, hoşuma gitmedi. sempatiden çok antipati kazandılar. ne bileyim ticari kaygı güdüyorlar desem, bu yaptıkları şey ticari ahlaka da sığmaz. ki zaten bu sitelerin ticari hiçbir kaygısı yok. amacınız ne ki?
  • keşke mama falan da satsalar, hayvan sahibini anlayan onları kaz yerine koymayan bir anlayışla güzel işler yapacaklarını düşündüğüm sitedir.
  • fiyatları uygun göründü, bir kere alışveriş yaptım, sorun yaşamadım, şimdi de indirim kuponu göndermişler sağolsunlar.
  • dün öğleden sonra verdiğim siparişi bugün elime ulaştıran site.
    kum, kuru mama ve birkaç yaş mama siparişi verdim. ilk siparişim olduğu için kapıda ödeme yapmak istedim ama yoktu. mecburen kredi kartıyla ödedim. kapıda ödeme seçeneği olsa çok daha iyi olur. internette bi siteden ilk kez sipariş verirken kart bilgisi girmeye tırsıyor insan.
    her alışveriş yaptığım site için entry girmiyorum normal bi insan olarak ama bunlar sesli güldürdü.
    siteye lannister kullanıcı adıyla kayıt oldum. abi adamlar kolinin içine "a lannister always pays his debts."
    yazıp göndermişler. bugüne kadar onlarca yerden alışveriş yaptım ama böyle bir jestle hiç karşılaşmadım, hediye olarak koydukları gourmet yaş mama da cilası oldu.
  • internet üzerinden alışveriş yaparken kaç güne gelir ne gelir gibi sıkıntılı pimpirik bir insana bile "laan burası iyiymiş" dedirten yer ben memnun kaldım hem fiyatlardan hem de hızlı ulaştırmadan ve hediye de cabası.
  • evcil hayvan ürünleri satan bir site. satın aldığım kafesten çok memnun kaldım. kısa sürede elimdeydi. içinde de sokak hayvanları için kuru mama vardı. güvenilir ve düşünceli bir site.
  • kedimi buradan sahiplendim ve bu sayede tanıştım kendileriyle. artık mama ve diğer kedi malzemesi alışverişlerimi sadece buradan yapıyorum. ha, bazı ürünler var, hepsiburada ile aralarında uçurum oluyor ama bu site üzerinden yuva bulduğum 10 kedinin hatırına-ki sayı artarak devam ediyor- buradan alışveriş yapmaya devam edeceğim.

duyanlar duymayanlara anlatsın; çogizel site.
hesabın var mı? giriş yap