şükela:  tümü | bugün
  • little ceaser's ın yeni pizzası

bence şu ana kadar ki en güzel 2. ürünü olmuş (1. si için (bkz: acımasız tavuklu))

ilk başta önyargıyla yaklaştım susam pide sevmem vs diye ama yenilik merakıma yenip düşüp aldım iyi ki de almışım

ama bence içindeki mozzeralla peynir miktarı artırılırsa çok daha güzel olur veya ekstra ekleme seçeneği falan koysunlar ücret karşılığı
  • little caesars'ın ramazan ayında tekrar sunduğu aşırı iyi pizzası.

lc diye ön yargı ile yaklaşmıştım ben de başta; ama bol susamlı ve tazecik gelen pidenin arasına konulmuş pizza oldukça lezzetliydi. bu tür franchise'ların başka pizzalarında pek göremediğimiz "eriyen ve dilim koparınca uzayan peynir" efektini de bu üründe görmek mümkün.

yalnız saçma sapan fiyatlandırması ile üzmüştür. orta boyu şu an kampanya kapsamında 20 tl. büyük boyu ise 55 tl'ye yakın bir şeydi.

iyidir hoştur ama biraz gereksiz pahalıdır.
  • bugün kampanyadan yiyeyim dedim. 24.90 orta boy enpara kampanyasıyle 20tl'ye geldi yanında 1 lt içecekle.

ben, bu pizzayı ilk çıktığında yemiştim, içi çok güzel olmuştu. tanıtım fiyatı 16.90 mı neydi sonra bir anda 50 küsür lira oldu, tabii fiyat saçmalayınca almadım. şimdi tekrar yiyeyim dedim ama bildiğin mideme oturdu...hem içinin çeşnisi gitmiş hem hamuru çok kötü olmuş. bugün jübilemi yaptım.

pizza dediğin papa john's ama o da über pahalı...en iyisi evde kendin yapmak...tüm suserlerı üşenmemeye davet ediyorum.