• (bkz: 8 mart'ta yazar yapılan ruhu çaylak kadınlar)

suç bunlarda da değil ki, tutup kabul ettiniz, süper jest oldu, müthiş bir centilmenlik, barış ve sevgi havası oldu, hadi şimdi bunları da alıp siktirin gidin lütfen.
  • ya troll ya da kezban olduğunu düşündüğüm, hemcinsim olan yazar. zira (bkz: kabin memuru) başlığına yazdığı entrylerin başka çıklaması olamaz. yanlış anlaşılma olmasın, kabin memurluğuyla uzaktan yakından bir alakam olmadı, olamaz da. fakat bir kadının, başka bir ya da bir kaç kadının yaptığı hatayı sanki o meslekteki tüm kadınlar yapıyormuş gibi aksettirip, meslekteki tüm kadınları zan altında bırakması çok nahoş bir durum. bunu nereseyse her hafta aynı başlığa yazarak yapması daha da nahoş. örnek vermek gerekirse; yaptığının " bir pilot kötüyse, diğer tüm pilotlar kötüdür" düşüncesinden bir farkı yok.
    burayı bir kabin memurunun akrabası, arkadaşı okuyor olabilir. senin bazılarıyla bir derdin olabilir. o halde bir yetişkin olarak yapman gereken gidip derdin olan kişiyle yüzleşip konuşmandır. buraya da yazabilirsin elbette ama genelleme yapmayarak, maslekteki diğer hemcinslerini zan altında bırakmayarak.
    (bkz: #57966681)
    (bkz: #57085146)
    (bkz: #57340824)
    (bkz: #55225367)
    (bkz: #57985947)
    (bkz: #58755413)
    (bkz: #58899451)
    özellikle ülkemizde kadına verilen değerin neredeyse hiç olduğu günlerde birbirimize destek olmamız gerekirken köstek olmamız ne kadar doğru bilemiyorum. biz birbirimize kolayca orospu gibi sıfatları yakıştırabilirken, birbirimizi desteklemezken bir başkası niye yapsın ki? boşuna dememişler "kadın, kadının kurdudur." diye.
  • (bkz: #58648106) sağlam saçmalamış, artık neyin kafasındayken yazdıysa. bi vibratör edinse iyi olur kanaatindeyim, belki de vardır hee.
  • (bkz: #57985947) troll ya da harun abi sanmıştım; şöyle bi inceledim de yazdıklarını, kocasını/sevgilisini hemcinslerindem kıskanan ruh hastası bi kezbandan başkası değilmiş. keşke troll olsaymış. hangi normal insan sırf bi mesleğe mensup diye hemcinsine orospu yakıştırması yapar?
  • uçucu madde.

ekleme: şu nedir lan, ne hallere geldi sözlük.
    (bkz: #32267003)
  • pedofili midir o malum hesabın sahibi midir bilemem ama ağır ruh hastası olduğunu birkaç ay önce bazı entrylerinden tespit ettiğim kadın. bir ara kabin memuru kadınlara akla hayale gelmeyen küfürler ediyordu ve hepsinin pilot avcısı bir orospu olduklarından dem vurup paragraflarca hakaret ediyordu. sevgilisi pilot muymuş neymiş kıskanıyormuş. teyzelerimin ve halamların dünyalar tatlısı çocukları var hepsi reklam bebesi gibi anlatmaktan dilimde tüy bitti her anlarını sosyal medyada paylaşmayın diye. kötü insan çok çünkü.

kadının kadına yaptığı kötülüğü kimse kimseye yapmaz allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyim artık ya. çok acil tedavi olması lazım çünkü beraber olmak istediği erkeklerle alakalı hayaller kuruyor bunları gerçek zannediyor ve sosyal medyaya yazıyor. bir gün bakıyorsun sevgilisi pilot, diğer gün gemi kaptanıyla takılıyor vs. nasıl ortamın var abla diye sormazlar mı adama? umarım hesap kapatılır resmen şok oldum.
  • dişi cinsiyete sahip canlı. umuyorum ki bunları okurken psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu fark eder ve bir an önce tedaviye başlar...
  • bir delinin hatıraları kitabından bir kesit gibi.

link
  • (bkz: #58755413) otisabi entry'lerinden daha anlaşılmaz bir entry girmiş yazar. evet, üşenmedim okudum. gramer hatalarından gözlerim kanadı ama yine de okudum. tebrik etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden.
hesabın var mı? giriş yap