• yıllardır xbox kullanırım, 4-5 yıldır da ea access kullanırım. yılda 65 lira veriyorsun, ea oyunlarının çok büyük bir kısmını oynuyorsun.

ps4 için de ea access alınabiliyor sanırım, alın keyfinize bakın
  • önceden diyen oldu mu bilmiyorum ama burnuma aral kokusu geliyor gibi
  • sanırım 5 almicaz. hele bir donanım sorunu yaşayın da ağlatsınlar.

ps4 ü ilk çıktığında japonyadan aldım. cd sürücü sürekli çıkıyordu. cd takıyorsun atıyor. neyse aradık anlattık durumu.

tr dedi ki. bana ne!? ulan fiş fatura var alet belli sahtesi yok ki bunun. ne demek banana?

eskişehirde bilmem nere varmış banana ama ona bir sorsana dedi. aradım onlar da gardaşım para dedi. japonyaya gönderip ücretsiz yaptırdım amk sony trnin
  • eskiden fiyat politikası çok iyiydi ve ciddi iyi işler yapılıyordu ama son 1 2 senedir iyice batırdı.yaklaşık 5 ay önce aldığım xbox adeta çölde vaha gibi geldi.playstation i da sattım kafam rahat. daha da ps almam.
  • bir hafta oldu indirimlerin kalktığı, eğer indirim olsaydı en az iki oyun alıp bitirip yenilerine bakıyor olurdum. bir oyuna 400-500 vermektense 100tl gibi bir ücret verip 5 ayrı oyun oynarım daha iyi.

iki yıldır da böyle yapıyordum, şu noktada gerçekten indirimsiz oyun satışları bizim sesimizi gölgede bırakıyorsa ülke ekonomisi o kadar da cort değilmiş onu anlarım.

bir hafta oldu playstation türkiye bir hafta, böyle bir pr hatası nasıl yapıyorlar aklım almıyor.
  • satın elinizdeki ps4 leri kurtulun beyler , konsoldan kurtuldugumdan beri pc nin ne kadar kral olduğunu hatırladım
  • insanların evde kalma mecburiyetini fırsatçılığa çeviren, aşağılık firma. cimer'e şikayet ettim. aynı şikayeti 2 dakikanızı ayırıp, şikayette bulunabilirsiniz. cimer- ticaret bakanlığı.
  • burda yazılanları görünce her gün steam için şükür namazı kılıyorum.
  • nereye şikayet edeceğiz, uk store a mail attım ingilizce, dönüş yok,
  • ps4'ün 2-3 exc. oyunu olduğunu sananlar konu hakkında yorumsuz kalsın. bir sürü sony'e özgün exc. oyun bulunmakta. özellikle japonya tarafı ki playstation'a sahip olma sebebim bu oyunlar. bu konuda sony'nin muhatabı asla microsoft olamaz, nintendo olabilir ancak. hiç bir konsolun yerini bir diğeri tutmaz. kişisel beklentiye göre değişir konsol seçimi.

sony türkiye'nin yaptığı apayrı terbiyesizlik ama direkt playstation'ı bu nedenle çöpe atıyorsanız baştan yanlış konsol seçip almışsınız.
hesabın var mı? giriş yap