şükela:  tümü | bugün
  • sorun kesinlikle ps tr’de.
    bu adamlar ve yandaşları ne zaman sıkışsalar; ya siz bilmiyorsunuz fiyatları londra’da belirliyorlar bizim hükmümüz yok bıdı bıdı bıdı. tek verdikleri cevap bu. yönetim kesinlikle değişmeli.
  • son dönemde yaptıkları ancak sony'e sızan bir microsoft çalışanı tarafından yapılan sabote ile açıklanabilir. hele böyle bir dönemde.
    microsoft'a su taşıyorlar resmen.
  • ''yine de god of war ve the last of us yüzünden play station'dan şaşamam.'' diyenlere az bile yapan oluşum. vote with your wallet kavramından bihaber insanlara az bile.
  • ismi bilinen ekseriyetle sakallı ve şişko, kitle sahibi malum yutubırların yorumlarını dinledim -ki aralarında sevdiğim bir iki kişi de vardı- hepsi ağız birliği etmişçesine "ps tr bir şey yapamıyor bu konuda, fiyatları ps uk belirliyor. tanıdıklar var ondan biliyoruz." dediler. e şimdi uk tarafı tam tersini söylüyor yani aynı ağızdan çıkmış bu yalanın ortaya çıkmayacağını mı düşünüyordunuz, yoksa ps tr çalışanları "arkadaşlarınız" sizi de mi yedi?
  • sosyal medya hesaplarından acilen çıkılması gerektiğini düşünüyorum. zaten mesajınıza cevap dahi yazmıyorlar. şikayet konusunda detaylı bir paylaşım yapılırsa, bir şikayette ben gireceğim.
  • bu ülkede ticaret yapıyorsan bu ülkenin şartlarına göre fiyat koyacaksın yoksa sikime kadar yolun var.

steam dolar kurunu düşük tutuyor. oyunlar avrupa'dan daha ucuz çıkıyor türkiye'ye.

xbox game passi türkiye'ye göre fiyatliyor. avrupa'nın en ucuz game pass aboneliği türkiye'de.

yine xbox konsolu da türkiye'ye göre fiyatliyor. xbox one x 2.500tl ile en ucuz türkiye'de.

sen hem avrupa fiyatı koyup hem de indirimleri kapatiyorsan kusura bakma sikime kadar yolun var. bu ülke 2 senede komple pesten fıfa'ya geçti. senin de sonun gelecektir elbet.
  • yıllardır xbox kullanırım, 4-5 yıldır da ea access kullanırım. yılda 65 lira veriyorsun, ea oyunlarının çok büyük bir kısmını oynuyorsun.

ps4 için de ea access alınabiliyor sanırım, alın keyfinize bakın
  • önceden diyen oldu mu bilmiyorum ama burnuma aral kokusu geliyor gibi
  • ben kendi adıma cimer'e başvuru yaptım, bu adamların şımarıklıkları, tüketiciyi köpek yerine koymaları artık bezdirdi, bu adiliğin bir yaptırımı olmalı.

edit: başvuruyu cimer üzerinden de yaparsanız şikayetiniz direkt olarak ticaret bakanlığına yönlendiriliyor. umarım ticaret bakanlığı bunlara şöyle 6 sıfırlı bir ceza keser de sony merkezi alayını kovar.