• belki takip eden vardır yeşili yanar diye yazıyorum, mağduru olup paramı geri aldığım dolandırıcılık. savcılıktan dava açtıktan 4 ay sonra paramı iade ettiler. gerçi ne savcılıktan aradılar ne dava dosyasıyla ilgili bir sonuç var ortada. kendi kendilerine geri ödemeyi uygun görmüşler herhal bugune kadar ödemek zorunda kaldığım tutarı. merak eden varsa https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/…in.do?pg=2 adresten borç/alacak sorgulayabilirler.
  • arkadaşlar bu konuda şuan için babamın telefonuna gelen pek çok mesaj var. satın alma işlemini onaylamak için kodu kullanın diye. fakat babam onaylama kodunu hiçbir yere yollamadı. kendisi aranarak borçlu olduğu bildirirmiş. olay şuan için oldukça sıcak yardım edebilecek birisi varsa lütfen iletişime geçsin.
  • buradan alışveriş yapıp mağdur olan bir arkadaşım bunu duyurmamı istedi bende aynen aktarıyorum:

"06.09.2018 tarihinde türk telekom hesabım aracılığıyla 219 lira tutarında 4 adet oyun satın aldım. 2 gün sonra oyunları indirmek için girdiğimde "hesabınız engellenmiştir" yazısı ile karşılaştım. şaşkınlığımla birlikte beni yönlendirdikleri türk telekom müşteri hizmetlerini aradım, ertesi gün sabah 09:30 civarında garip bir biçimde sadece çağrı atıp (aramayıp) bana kendi numaralarını aramam gerektiğini içeren bir mesaj attılar, aradım. verilen cevap şuydu "hesabınızı ticari amaçlı kullandığınız için hesabınız engellenmiş" şaka yapıyor olmalılar diye düşündüm. çünkü buradan ilk defa oyun satın aldım, ticaret falan asla yapmadım, bana yapılan bu büyük haksızlıkla ilgili mahkemeye gitmeden önce buradan da bildirmek istiyorum. kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum. buradan oyun almayın."
  • 30 ocak tarihinde satın aldığım rdr2 oyunun keyini hala vermeyip, aramalarıma, twitter ve diğer kanallardan yaptığım şikayetlere geri dönmeyen, hiçbir şekilde bana bilgi vermeyen fakat faturama oyunun ücretini yansıtan dolandırıcı bu siteden uzak durun. bu adamlardan oyun almayın benim yaşadıklarımı yaşamayın, insanda heves bırakmadılar! nereye şikayet edeceğimi şaşırdım adamlar hala yüzsüz yüzsüz sipariş numaramı isteyip aciliyetinizi bildiriceğim masallarını anlatıyorlar delirmemek elde değil, allahınızdan bulun.

edit : 3 şubat bitiyor ve key hala yok. tüketici mahkemesine başvuru yapıyorum yarın!
hesabın var mı? giriş yap