• hot butler tarafindan 60'li yillarda yapilan bi parca. özelligi tamami elektronik aletlerle yapilan ilk popüler parca olmasidir.. jean michel jarre fake isimle cover'lamistir.. 1972 münih olimpiyat oyunlari sirasinda bol bol calinmistir.. (bkz: elektronik muzik)
  • hot butler'ın değil, hot butter'ın şarkısıdır.elektronik müziğin kilometre taşlarındandır.müthiş eğlencelidir.
  • (bkz: patlamış mısır)
    (bkz: sinema)
    (bkz: pahalı)
  • cep telefonu melodisi olarak çalındığında çevredeki insanların devamlı mırıldandığı bir melodi halina gelmektedir... ayrıca zamanın digger oyununun da müziğidir... bu yüzden de severim...
  • lotus oyununun müziğiydi sanırım. otomobil radyosundan şarkı seçiyoduk yarış başlamadan. 4. şarkısıydı galiba. yani benim en sevdiğim şarkı 4. süydü. bunu da şimdi tekrar dinleyince anılarım canlandı, 4. şarkıya layık gördüm popcorn'u.

çok özledim. evin koridorunda düz yürürken sağa çekip benzin alasım geldi.
  • (bkz: blown egypt)
  • canakkale gece hayati'na yon veren gruptu. tnt' de cikmisti uzun sure. sonra baska barlara transfer olmustu. abi pop corn surada cikiyor suraya gidelim, orada cikiyor oraya gidelim geyiklerinin bini bir paraydi hey gidi.
  • eski bir bilsayar oyununda da oyun müziği olarak kullanılmış hot butter ın süper şarkısı. beni seneler boyu uğraştırdı ama sonunda kavuştum. muhteşem bir şarkı, insanın aklına kazınıyor çıkmıor.
  • roxio'nun bir dvd yazici programi. evde yaptiginiz esinizin dostunuzun cocuklarinizin falan filmlerinin dvd'lerini cogaltip sulalenin geri kalanina dagitabilesiniz diye yaratilmis bir program. kopyalanmaya karsi korumasi olan ticari dvd'leri kopyalayamasa da mactheripper gibi programlarla azimli bir insan o sorunu da cok istiyorsa asabilir. en guzel yani 8gb'lik bir dual-layer dvd'ye yazilmis bir bir filmi sikistirip (elbette bir miktar goruntu kalitesi kaybiyla) single-layer bir dvd'ye kopyalayabilir, kopyalama isinin daha da ucuza hallolmasini saglayabilir...
hesabın var mı? giriş yap