1054 entry daha
  • --- spoiler4x17 ---

olmaz olmaz demeyip company'nin generali temizlemesi ile ilginç bir boyuta girdi dizi son 5 bölüm gayet tempolu gececek derkene 5 dkk reklam arasından sonra keltoşun yaşadığını öğrenip hüsran yaşatan dizi oldu..

--- spoiler 4x17---
  • hala 4x17'nin türkçe altyazısına başlanmamış sanırım. aylarca diziyi bekledim. bir kaç saat altyazı beklemek çok koyuyor sayın izleyiciler
    uyarılar üzerine gelen edit: varmış lan altyazı. link veren sevgili yazar dostlarım. hepinizi seviyorum.
  • bitse de kurtulsam dediğim bir bölümle geri dönmüş bir zamanların iyi dizisi. neden bu insanlar bir yapımı hala sevilirken, zevkle izlenirken bitirip de, yıllar sonrası için akıllarda yer etmesini sağlamazlar ki?

işte prison break'in başına gelen bundan başka birşey değil. zorlama bir senaryo, uyduruk replikler, mucizevi tesadüfler... bu değildi prison break. en azından mendil almayı unuttum diye eğilince mermiden kurtulan karakterlerin dizisi değildi. mucizelerin bile bir akıl yürütmenin sonucu olduğu, çekici bir diziydi. zevkle izlerdik. öldürmüşler.

yazık olmuş.
  • pestili çıkan, pert olan, uzun zamandır kötüleyenlere karşı gerek sözlü gerek kendi içimden küfrederek savunduğum eski gözdem. şu son 4x17 ile kurtlar vadisi pusu'dan bile daha beter hale gelmiş. hiçbir şey çekici gelmiyor artık. ne michael, ne lincoln, ne de adamım t-bag... kurtları teee çakırlı dönemin hatrına izliyorduk, prison break'ı da artık çekildiği şehirler, mekanlar hatrına izlerim artık.

--- spoiler ---

bir annenin herhangi bir amaç uğruna kendi oğlunun ölüm emrini vermesi nedir abi? "saçmalama olm ne vurması, ben kulağını çekerim onun" dersin elemanına, gider lincolnün kulağını çekersin, olmadı bi kucağına yatırır poposuna vurursun, oda hapsi cezası verirsin, işini görücek kadar oyalarsın, kaltak karı! sikko bi scylla için evlat vurulur mu?

--- spoiler ---
  • uzun aradan sonra hızlı bir dönüş yapar biz de keyifle izleriz dedirtmiş ancak hüsrana uğratmıştır. bıraktığımız tempoda ve ruhsuzlukta devam etmektedir..
2383 entry daha
hesabın var mı? giriş yap