• her haftasonu kanal e'de southpark'tan sonra oynayan dizi.. southpark bitmeden uyuyakaldigim icin hic yeti$emedim..
  • bir programin performansini olcmek icin gerekli analizleri yapan programlara verilen isim.. (bkz: turbo profiler)
  • kahve yerine cesede bakarak fal tutan kimse.
    - hımm. katil 30 yaşlarında beyaz. kendisine bir yol görünüyor şu ara. kaçıyor yani. iyi eğitimli bi insan...
  • sarısın hatun yerını kızıla bıraktığından beri eski tadı vermeyen dizi
  • başrol oyuncusu işi bırakmışsa, ille de devam edelim diye kasıp yerine başka birini itelemenin hata olduğunu bir kez daha gösteren, işi tadında bırakmayı bilememiş dizi.
  • x files vari, garip veya aciklanamaz ya da degisik sekillerde aciklanmasi gereken , ya da aslinda normal yollardanda aciklanabilen ama senarist oyle istedi diye degisik yollardan aciklamaya kasilan olaylarla ilgili , bol gerilim muzikli dizi
  • sarı$ın hatunun bi de aglak kızı vardı*. $efi ile arasındaki adı konmamı$ duygusal gerilim ise bakı$lardan yakalanabilirdi. heyhat, krimi ve romance, tekmili birdendi icabında.
  • calistirildigi zaman programin hizini deli gibi yavaslatan, programin hangi fonksiyonlarda ne kadar zaman harcadigi, o fonksiyonlarin kac kere cagrildigi gibi konularda size istatiksel bir rapor cikartan program. microsoft visual c++'in da icinde gelir. sql server'da real-time, sistemi yavaslatmadan calistigini okuyunca sasirdim dogrusu.
  • mindhunters isimli hollywood yapımı filmde aldıkları eğitime ve bu eğitim sonrasında ne derece yeterli konuma geldiklerine ucundan değinilen fbi ajanları.
  • müziğiyle, görüntüleriyle nefis bir jeneriğe sahip olan polisiye dizi. müziğini bulmuştum bir yerden eskiden.
hesabın var mı? giriş yap