şükela:  tümü | bugün
  • kadını sikilecek bir nesneden fazlası olarak görmeyen pua "hareket"inini türkiye şubesi. muhtemelen sözlükte çabucak yayılacaktır.
  • ''kadınlarla ilişkiler konusunda sizi eğiten, geliştiren, kadınları öğreten ve çekici bir erkek olmanızı sağlayan müthiş site'' olduğunu iddia eden ergenlerin yazılar yazdığı site. pickup artist'in türkiye şubesini olduğunu iddia etse de oranın kopyalanıp türkçe hale sokulmuşu.

''kadınlar iyi bir şey yapınca ödül halıya sıçtıklarında cezalarını vereceksin'' diyerek seviyesini ortaya koyan site.

ama yinede komik yazılar mevcut.
  • kesinlikle ergenlerin yazmadıgı site.

sitenin kurucusu joker sevip saydıgım bir abim olur. 30'lu yaslarında. adını, isini tabiki de söylemeyecegim ama kendisi tam bir sevimli piç'tir. sosyal, kadınları cözmüs, iliski danısmanı olabilecek, centilmen birisidir. zaten bu siteden parayı vurayım, meshur olayım diye bir gayesi olmadıgını, yaptıgı meslegi gördükten sonra anlarsınız. adamın paraya ihtiyacı yok. siteye makale yükleyen de az bir kitle vardır. bunların arasında mühendis de var, dj de var, psikolog da var. eger önyargısız bir sekilde bütün makaleleri okur ve icsellestirirseniz harbiden kaliteli, centilmen bir erkek olursunuz. kendimden biliyorum.
  • ne iyi ne kötü diyebilirim. sitede 7 aydır vip üyeyim ve ee yaniii eehh işte... iyi bir site. ama en büyük sıkıntısı 3-5 kere çöktü durdu site. hatta bir ara kökten gitti geldi :)şu entryi yazarken çökmüş yine :) şimdi size biraz açıklayayım puacemiyetini.

öncelikle buranın kurucusu joker lakablı bir adamdır. kendisine fetvacı başı demekte ve yaşını almış ve artık aile kurmuş birisi. hani bunu söylüyorum çünkü adam amatör falan filan değil. baya uzun zamandır yönettiği -2009- sitesini emekleriyle yapmış. yeri geldiğinde elbet eleştireceğim ama gerçekten emek vermiş birisi.

sitenin 2 bölümü var. 1.si ana bölüm: makalelerin olduğu önemli bölüm. 2.si forum bölümü. üyelerin konu açtığı veya yorum yaptığı ya da eski forumları görebileceğiniz kısım.

site makaleleriyle ünlü ama bütün mantık amerika'da yayınlanan pua kitaplarından alınmıştır. yani türkiye'ye özel falan değil. zaten bir kadını kendine aşık etmenin formülünü pazarlayan ilk amerikalılardı. kim ne derse desin. ama tabi ki bu kötü bir şey değil.

joker kendi hayatından örnekler vererek bu örnekleri öğrendiği seduction mantığı ile birleştiriyor ve bu şekilde öğretiyor. ve gerçekten başarılı bir formül geliştirip pazarlıyor joker. şu sözünü unutamam mesela "ben yakışıklı değilim, hatta çoğunuz benden daha yakışıklısınız. zaten böyle olmasaydım ben bu seduction'a (baştan çıkarma) kafa yormazdım ki. benim ihtiyacım olduğu için bunu öğrenmek istedim. eğer sizde bu siteye geldiyseniz illa ki bir şeyleriniz eksiktir."

forumdan bahsetmem gerekirse tamamen garip bir halde. öncelikle çok kişi yok günde en fazla 40 kişi online oluyordur. para vererek erişebileceğiniz foruma girdikten sonra göreceksiniz ki bu elemanlar gruplara ayrılmış. 5 senedir forumda olup hayla "beyler instadan kız düşürdüm cevap vermiyor?" diyen adamlar var. zar zor bir kadınla yatıp "beyler şöyle siktim böyle siktim" diye kadın sikince başarılı olduğunu sananlar var. yeni geldiğinizde ve bir şeyler yazdığınızda "salaha bak ardizlik yapıyo bize" diyenler var. (yeni gelen 2-3 kişinin başına geldi bu :) ) ha ama adam gibi tavsiye veren, özelini herkese açmayan, 6 senedir üye diye kendini playboy kesmeyen adam.... yok ya :d bi joker vardır her halde. bir de hba vardı. başka göremedim ben.

forumda yatak raporu diye bir yer var. burada birileri yatağa attığı kadınları nasıl attıklarını anlatıyorlar. saçma sapan, rezalet ve tamamen aptalca bir yer. hiç girmeyin, ülkenizde ki insanlardan soğumayın. gerçekten dünyada en işe yaramaz salak karakterleri burada gördüm. daha da görürüm elbet ama burası da ayrı bir saçmalıktı.

sonuç olarak makaleleri altındır ama gerisi çöp. yazarı joker olmayan makaleleri okumanızı pek önermem. bir kadın yazardan seduction dersi almak? ya bi ileri git şuradan lütfen :d

tavsiyem makaleleri okuyun yutun. joker gerçekten iyi iş çıkarmış. kendisine buradan selam olsun severim kendisini kaliteli adamdır ama 1 yıllık üyeliğe 130 lira para istemesinden dolayı ticari konusunda pek anlaşamayacağınız bir adam :=)

illa 130 lira vermeye gerek yok. alın 3 aylık üyeliği yutun bütün makaleleri. yeter de artar zaten.