• pc versiyonuyla arasında dağlar olan bir oyun. rankınız ne kadar yüksek olursa olsun bot geliyor karşınıza. her şeyi geçtim her güncellemede oyun biraz daha yavaşlıyor.
  • gerek hayatta kalma macerası olması gerek droplar sayesinde sanki açlık oyunları serisinin içerisindeymişim gibi hissettiren oyundur.
    bazen gerçek hayatta yüksek bir yere çıktığımda keşke 8x dürbünüm olsa da aşağıyı kontrol etsem hissine kapılmıyor değilim. umarım normal bir şeydir (bkz: swh)
  • uzun zamandır bilgisayar versiyonuna sahip olup, çoğu arkadaşımda kaldıracak bilgisayar olmadığından dolayı sadece beş saat oynamış biri olarak mobil versiyonuyla herkese erişilebildiğinden pc versiyonuna göre daha fazla keyif aldım. oyunla ilgili iki sıkıntımdan birincisi menünün çok karışık olması, ikincisi mobilden fps oynamaya alışkın olmadığımdan dolayı sürekli yanlışlıkla ateş açmam. butonların özelleştirilebildiğini duydum, yakın zamanda bir ayar çekeceğim.

tanım: bluehole studio ve tencent games ortak yapımı, battle royale tarzında bir mobil oyun.

edit: bu arada oyun resmen şarjı içiyor. iphone 6s kullanıyorum, pil sağlığı %88. yüzde 90 şarj ile başlayıp dört kere girebildim.
  • şarj eriten mobil oyundur.
  • toplu taşımaya, asansöre, uçağa herhangi bir yere girince “al arabiki tayyara” diyesim geliyor.
    hileci pusucu korkak mal arap dolu güzel oyun.
    fatih ligindeyim ve türkiye sıralamasında oldugumuz bir takım var kd si 5.00 üzeri arkadaş varsa tek buyursun gelsin.
    edit: emulator ezikleri hariç.
  • uzun süre oynayıp lagından, botlarından geçilmez hal alınca ve aynı dönemlerde geç kalmış da olsam mobile legends'i keşfedince bilgisayarımdan anında kaldırdığım oyundur. emülatörde bot yokmuş mevzusu kesinlikle doğru değil, mapin yarısı bot kaynıyor. en azından ben oynarken öyleydi.
  • bedelli askerlik yerine 17 gün bu oyun oynansa ülkeye daha çok fayda sağlanır. olası bi savaşta yabancılık çekmezsin ayrıca silahları da daha iyi tanımış olursun
  • 3 hafta önce başlayıp o zamandan beri neredeyse her gün oynadığım mobil oyun. başlarda solo giriyordum ama sonrasında squad’ın daha keyifliği olduğunu fark edince başka modda giremez oldum. şu an squad’da platinium iii’e yükseldim ve k/d ratio da 5.25 civarlarında. eğer sözlüğe ait bir klan falan varsa yeşillendirebilirsiniz.
  • ne ara bu kadar yayıldığını anlamadığım, başlamaya bağımlılık yapar diye uzak durduğum oyun.
  • (bkz: eksipubg) klanimizda level atlamamiz sebebiyle 5 kisilik yer mevcut.katilmak isteyen arkadaslar ozel mesaj ile oyuncu nicklerini belirtmeleri yeterlidir.
hesabın var mı? giriş yap