• ekürimin de katılmasıyla beni aşırı mutlu eden oyun. bugün ilk kez birlikte girdik, evleri dolaştık, arabayla şehir turu attık, yeri geldi soğuk birer enerji drinkleri aldık yeri geldi pencereden milleti gözetledik, birlikte havai fişeklere baktık ve daha niceleriyle hiç kill alamadan ikimiz de öldük. resmen bot gibiydik evet ama çok eğlendik, teşekkürler pub g.
  • 3. şahıs takımlıda as kümede beraber oynamak isteyenler yeşillendirebilir.

tanım: emülatör oyuncuları olmasa keyfi katlanacak oyun.
  • onlar için charlie'nin çikolata fabrikası neyse bizler için vikendi'nin çimento fabrikası da odur*
  • iyi bir 4 kişilik takımı olanları özel odaya davet ediyoruz. kendine güvenen ekipler yeşillendirsin
  • dost ateşi kavramına bir çözüm bulması gereken oyun.

o kadar dandik bir cezalandırma sistemi yapmışlar ki.
    adamları bildiriyorsun. sadakat puanı düşürüldü diyor. e sadakat puanı düşünce ne oluyor. bir bok olmuyor 0'a kadar inmesi lazım ki bir ceza alsın. 0'a inmesi de çok zor.

random oynamayı çok seviyorum ben. çok güzel arkadaşlıklar kurdum bu sayede. ama bazen öyle veletler çıkıyor ki oyun boyunca ölmemek için kırk takla atıyorsunuz. bazen baştan koyverip ne kadar silahım elbisem varsa atıyorum önleri de bazen çok tatlı droplar oluyor birinciliğe yürüyeceksiniz belki. ama sülük gibi yapışıyor bu veletler. istediği şeyi söylese vereceğim ama yağmalamak sanırım en büyük zevkleri.

dün adamlar droplarımı almasınlar diye gaza kaçtım gaza girip öldürdü manyaklar.
  • bağımlılık yapan bir mobil savaş,hayatta kalma oyunudur. ancak son gelen güncellemelerle beraber fazlasıyla güzelim oyunun içine etmişlerdir. hileleriyle , donmalarıyla insanı sinir etmektedir.
  • sürekli hoparloru kapatip one man squad modunda takılıyorum. yalnızlık kanıma işlemiş.

c5 noax power telefonumla oynuyorum. 3 gb ram var ama kasıyor gene de.

birinci olmak için; arkadaşlar kesinlikle youtube'da izlediğiniz videolardaki insanlar gibi takılmayın. kontrol gerçekten zor bir de oyunda çok borda bereli var. mal mal etrafta düşman ararken tek kar98 mermisiyle mefta olabilirsiniz. bulduğum her bombayı alıyorum sürekli kapalı yerde kalmaya çalışıp safe'e en erken gitmeye çalışıyorum. 3. şahıs kamera sistemi kapalı yerde fark edilmeden rakibi izlemenize olanak sağlıyor böylece. sis bombası çok önemli son 3 4 kişi kalınca doğru yere atarsanız adamlar kucağınıza geliyo resmen.
  • tencent pc emulatör ile avrupa server'ında bir kaç gündür 130-140 ms alıyorum. son güncellemeden önce 50-60 lardaydı. bağlantı hızımda değişiklik yok ama ms ikiye katladı, nedendir bilemedim.
  • birinci şahıs modunda oynadığımız karakterin boyu sanki 1.30 muş gibi bir his var. çömelme ile ayakta durma arasında fark yok neredeyse.

edit: otlar bel hizanızda gibi :d bence objelerin ölçeklendirilmesinde bi sıkıntı var.
  • yapımcılara helal olsun, şu oyunun mobile versiyonu hem ücretsiz, hemde pc de emülatör hizmetleri var. o hizmet bile ücretsiz. oyun içi alımların oyunun işleyişine bir etkisi de yok. hizmet budur kardeşim.
hesabın var mı? giriş yap