şükela:  tümü | bugün
 • yerli sermaye ile kurulan yeni bir sigorta şirketi internet üzerinden satış ağırlığı olacak gibi duruyor.
  quick
 • motosikletime trafik sigortası yaptırmaya çalışırken, adını ilk kez internette gördüğüm firma.

  online teklif aldım, diğer firmalar en düşük 521 tl teklif verirken quick 386 tl verdi. acaba güvenebilir miyiz diye düşünürken, '24 saat destek' diye tanımlanan çağrı merkezini aradım ve telefonu açan olmadı. sonra baktım türk firmasıymış. bok atmak istemiyorum, gayet köklü ve kaliteli yerli sigorta firmaları var ama bu baştan savma işi yabancı bir şirkette göremezsiniz.

  sonuç olarak güven testi 1 dakika sürdü, sonuç: siktir et
 • quick sigorta benim anam değil babam değil ama trafik sigortası için neyin güvenini arıyosunuz acaba? sanki sigorta firmasıyla ayrı eve çıkacaksınız. bu trafik sigortası denen şey devlet güvencesi altındadır.
  sigorta şirketleri trafik sigortası yapmak istemez, hepsi bir tarafa kaçar zaten bu yüzden devlet "havuz sistemi" geliştirmeye çalışıyor.
  böyle bir dönemde sigorta kesmeye cesaret eden firma bulmuşsunuz bari sahip çıkın destek olun.
  herkes bir şeyler yapmak isteyenin kafasına vursun, sonra ceza yediğinde köşeye geçip "kimse sigorta yapmıyor, devlet bize bakmıyor" diye ağlasın... peeh
 • koalay sayesinde tanıştığım, akarı kokarı olmayan işinizi güzelce ve güvenli bir şekilde halledebileceğiniz sigorta şirketi.
 • sigorta süresinin bitimine bir hafta kala fiyat almak için bir generali acentesini (zira geçen sene en uygun fiyatları güya oranın verdiğini okumuştum sanki) aramamla varlığından haberdar olduğum kuruluş.

  karşıdaki hanımefendi generali sigortanın artık motosiklet sigortası yapmadığını ve en uygun fiyatın 210 tl ile quick sigortada olduğunu söyledi. geçen sene tavan fiyat uygulamasının sona ermesinden hemen önce sigorta yaptırmak zorunda olmam hasebiyle orta kalın bişeyler kıçıma kaçmıştı. bugünkü ekonomik konjonktür ve fiyat artışları göz önünde bulundurulduğunda önerilen rakamı cazip bulur hale gelmişiz.

  yok o sigorta güvenilir mi şudur budur diyenler hep olduğu gibi şimdi de olacaktır, ben bunu allah göstermeye bir kazaya karışırsam karşı tarafa vereceğim zararı tazmin için yaptırmıyorum arkadaşlar zorunlu olduğu için yaptırıyorum. zaten malumunuz olduğu üzere içinde motosikletin olduğu bir kazada karşı taraftan çok motosiklet ve sürücüsü zarar görüyor. bu argümanı kullanarak motosiklet sigortası primini yüksek tutan tüm sigorta şirketlerine de kafam girsin. ha trafiğe çıkarak olası bir kaza halinde karşı tarafın sigortasından çok fazla emikleyebileceğim ihtimali nedeni ile yükseltiyorlarsa da ucu girsin.