• bonservis bedeli 650.000 euro olan, twente'de top koşturan 21 yaşında sağ kanat oyuncusu. deli gibi koşuyor, bol gol atıyor. götü boklu dentinho yerine alınsa iş yapar.
  • miliyet'in "her zaman dogrulari, sadece ve sadece dogrulari" yazan spor haberlerine gore galatasaray ilgileniyormus. manchester, porto falan da istiyormus ama - nasil oluyorsa - galatasaray one cikan takimmis bu transferde.
  • kanat oyuncusu sıkıntısı çeken galatasaray'ın peşinde olduğu iddia edilen hollandalı genç yetenek.
  • spartak moskova'ya transfer edilen yıldız adayı. bonservisi için 13 milyon euro ödendiği söyleniyor. muhtemelen 2-3 sene içerisinde daha büyük bir lige gidecektir.
  • iki sezon önce 11,5 milyon euro karşılığında spartak moskova'ya transfer olan ve geride bıraktığımız 2015/16 sezonunda çıktığı 30 lig maçında 18 gol atıp 5 de asist yapmış olan 24 yaşındaki hollandalı kanat oyuncusu.
  • bu gidişle spartak moskova efsanesi olacak. geçtiğimiz sezonki şampiyonlukta payı çok büyüktü. bu sezon da spartak'ta kaldığı yetmezmiş gibi ligin ilk maçında dinamo'ya deplasmanda salladı az önce. şimdilik görünen o ki yine ortalığın tozunu attıracak. henüz 25 yaşında ve spartak'la 2021 yazına kadar sözleşmesi bulunuyor. önümüzdeki dört seneyi moskova'da geçireceğini düşünmüyorum açıkçası bu performansını sürdürdüğü takdirde. merak ediyorum bir sonraki durağı neresi olacak ve kaça okutacak spartak kendisini.
  • 2017-18 sezonunda spartak moskova formasıyla attığı 15 golle rusya ligi gol kralı olmuştur.
  • 20 milyon euro karşılığında sevilla yolunu tutmuş. rusya ligine fazla bir isimdi zaten, bu kadar üst düzey performansa orada fazla bile kaldı bence. bu yaz transferden beklediğimiz geliri elde edebilsek en çok istediğim oyuncuların başında yer alıyordu ama doğru düzgün kimseyi satamadık, gerçi satsak bile bizim vizyonsuzlar bu adamı düşünmezdi bile. sevilla gibi uyanık bir kulüp gayet uygun sayılabilecek bir rakama adamı hemen kapatmış, başarılı olacağını düşünüyorum.
  • ajax‘a transfer olmuş hollandalı futbolcu.
  • kendi akrabasını bıçakladığı için tutuklanan hollandalı kanat oyuncusu. 4 yıla kadar hapsi isteniyormuş.
hesabın var mı? giriş yap