• zaman yolcularının vazgeçilmez tercihi.

(bkz: the time traveller's wife)
    (bkz: midnight in paris)
    (bkz: about time)
  • tatlı bi güzelliği var bu kadının. hem şirin hem güzel, çok beğeniyorum. bir de saçlarını ne renge boyasa çok yakışıyor. kendi de biliyor heralde bunu, saçlarıyla sürekli oynuyor. hani birisi için tamam sen rengini buldun denilir ya, bu kadında hepsi mükemmel oluyor, esmer, sarışın, kızıl, kumral vs.
  • o kusursuz yüz hatlarına daha da anlam katan güzel gülümsemesinden sıkıldığım gün intihar ederdim. nasıl olsa görülebilecek daha mükemmeli yok bundan sonra...
  • kendisi gözümde dünyanın en güzel kadınıdır. bu konu benim için tartışmaya kapalıdır. teşekkür eder, hayırlı forumlar dilerim. rachel seni yerim.
  • sırf kendisi için mean girls adlı klasik "american college girls" temalı abudik bir film izlemişliğim var. sırf o var diye, sırf sen varsın diye rachel..

ah rachel ah, o gülümsemen yok mu.. o bakışın, o dudakların.. kelimeler kifayetsiz kalıyor. biliyorum imkansız ama bir ihtimal okuyorsan ekşiyi, bu dizeler sana gelsin;

bus-i lalin şöyle sirab-ı zülal eyler beni,
    kim gören ab-ı hayat içmiş hayal eyler beni.
  • kendisi hollywood'un hülya koçyiğit'idir.
  • ortalama bir kadın "göl" kadar güzel ise, bu kadın bir "okyanus". büyülüyor...
  • her gördüğümde canlıların görünüşlerini değerlendirirken güzel-çirkin çizgisinde kalmanın ne kadar kısır ve yetersiz olduğunu hatırlıyorum. tamam, çok net bir şekilde güzel bir kız, ama bence güzelden de çok, eğlenceli bir suratı var. çok mutlu edici, baktıkça bakasın geliyor. senin duygularını hiçe saydığımı sanma rachel mcadams ama en üzgün halin bile keyfi kaçık bir insana iyi gelip enerji verebilir. öyle hayat dolu bakıyorsun.
  • ryan gosling le birlikte fotograflarına bakmaya doyamıyor, kıskanmaya kıyamıyor insan. güzel güzel deyip de bok gibi hatunları efsane yapan adamlara kendisinin fotografıyla şlap şlap vurmak istiyorum nedense.
  • inanilmaz guzel gulumseyen hatun.
hesabın var mı? giriş yap