• kurtlukla kanun düşeni yemektir.
    raci şaşmaz da düşenleri bir güzel yemiş.
    aferin saygıdeğer kadiri şeyhinin oğulları.
  • dolandırılanların içlerinde benim de olduğum, 800bin tl kaptırdığım bir sahtekarlıktır.
    kimse gelip de bana hakkını hukuki yollardan ara demesin, hepsini yaptım.
    olayla ilgili elimde evin sözleşmesi var, ödeme dekontlarım var fakat ev yok, inşaat yok.
    dava açtım, kazandım. şirketin kasası boş, boşaltmışlar. raci'ninmal varlığı ortada, ama kimse dokunamıyor.
    bireysel olarak raci şaşmaz ve kürşat ufuk (bunlar 2 ortaktı) hakkında suç duyurusunda bulundum, ifadesi alındı ve salındı, bana bir geri dönüş bile yapılmadı.
    sonuç: türkiye'deki adaletin amına koyayım.
    ya paramı verin ya evimi
  • millet şu devlet destekli profesyonel dolandırıcı müteahhitlerden ne çekti arkadaş.

tanım: gündemde tutulması önemli zulüm gibi rezalettir
  • yandaşçılık oynayan birinin daha pisliğinin ortaya dökülmesi olayı. gerçek karakteri bu bunların. ucundan köşesinden halkı sikmeye yer arıyorlar.
  • akp ile alakası olmayan olaydır.

birilerinin; elini kolunu sallaya sallaya birilerini dolandırabiliyor olmasının, ülkeyi 17 yıldır yöneten parti ile ne ilgisi olabilir?
  • türkiye'de dolandırıcı çok filan değil.

türkiye'nin alayı dolandırıcı, sadece bazıları biraz daha büyük dolandırıcı.

"şu yıkık dökük evini ver, yerine sana 2 tane-3 tane gıcır gıcır daire vereyim" diyorlar mesela. gözler parlıyor. boktan evini verip 3 daire alacaksın, ondan sonra çalışmadan kirayla geçineceksin. bunu dünyanın başka bir yerinde birine önersen "adam mı sikiyon lan!" der. öyle atlamaz hemen. bu meselenin birinci tarafı.

ikincisi, bu protestoda gözüküyor. aralarında imam mı ne var. kafada takke. "hakkımızı helal etmiyoruz... etmiyoruz... paraları haram ediyoruz... haram ediyoruz... kendisinden razı değiliz... değiliz..." oldu işte bak adamı lanetledin, şimdi kesin cehennemde yanacaktır. git kiralık evine huzur içinde uyu. hesabını gördün. lan ne acayip insanlar var ya.

para böyle zır cahillerin elinde duracağına, birazcık daha az cahillerin elinde dursun o daha iyi. kademe kademe. belki bir gün gerçekten doğru yeri bulur. tüm dünyada kapital; okumuş, bilgi düzeyi yüksek kesimdeyken türkiye'nin son 20 yıllık sorunu kapitalin el değiştirmesi. cahil, çomar diye tanımlanan kitleye geçmiş olması zaten.

20 yıl öncenin büyük zenginleri eczacıbaşı, sabancı, şahenk, koç gibi ailelerken şimdi ağaoğlu, şaşmaz, koloğlu, limak gibi kıroyum ama para bende lafının hakkını veren kitlede.
  • kafayı kullanan tüketicilerin türkiye'de geçmişi belli olmayan sadece tv teklamlarıyla şişirme projeler yapan mütehaitlerden konut almaması gerektiğini gösteren durumdur.
  • gider kabe'de ihramlı bir poz verir ne devlet hesap sorar ne mahkeme hesap sorar ne de beyni iğdiş edilmiş bu halk hesap sorar.
hesabın var mı? giriş yap