• dun ruyamda gordum, bir ihtimal, belki, olasilik olarak ilgili olabilir o nedenle

(bkz: seytan)
    (bkz: melek yuzlu seytan)
  • meğer karşısına bir adet ümit özat koymak gerekliymiş, hayat bize her gün tuhaflıkları ile gülümsüyor.
  • bir ümit özat'lık canı varmış.
    o kadar alışmış ki tehdit etmeye, yoktan dosya yaratılan bugünün türkiye'sinde birilerinin medyadaki elemanı olup arkasındaki iklime dayanarak insanları korkutmaya, çocuklar duymasın'daki çaycının çaylarrrr demesi gibi, ümit özat'a da aynı tonlamayla, dosyalaarrrrr...çıkartırmaaaa... deyince sistemi çöktü. sonrasında da ümit özat'ın deyişiyle maşasını yayına çıkararak toparlanmaya çalıştı ama nafile, ümit özat onun da ağzının payını verdi. bu sefer rok efendi tekrar error vererek ama kadınlara nefret söylemi bik bik etti. o ayrı bu ayrı.

adamın tüm numarası bağırarak kaos yaratmak, çamur atıp iz bırakmak.
    ilginç diyaloglar yaşandı, kimse yazmamış, ben yazayım aklımda kalan kadarıyla:

üö-çeteleri çökerttim, darbecileri yakalattım deyip duruyorsun, sen neymişsin, bu kadar güçlüysen, her gün şehit geliyor, şu terörü de çökertsene
    rok-ehmm...kiki kii..ben değil millet çökertti..

üö-biz bizeyken yüzüme istediğini söyleyebilirsin ama televizyonda insanların karşısında beni tehdit etmen, asılsız suçlamanla darbeci zihniyet arasında hiç bir fark yok.
    rok-ehm..öyle.. ama sen tam terbiyesizlik yapacaktın ben de sinirlendim.

üo-polis mi gönderdi o dosyaları sana?
    rok- ehm yok...
    üo- ee polis yazıyor üzerinde.

yancılığını yaptığı zihniyetin elemanları her allahın günü nefret suçlarının örneklerini sergilerken gıkı çıkmıyor adamın, ayrımcılık, dışlama almış yürümüş devlet eliyle çıt yok. ümit'i gözüne kestirmiş. ümit özat o konuda tamamıyle haksız ama sonra iş dönmüş dolaşmış ad hominem'e gelmiş ve dosyallarrrr çıkmış ortaya.
  • kendisini döven bbp'lilerin elini öptüğü gibi ümit özat'ı da karşısında görünce yumuşayıvermiştir. bunlar böyle kof işte.
  • skeci yapılmasına gerek olmayan adam, lakin başlı başına skeç kendisi. kaale alınmasına gerek yoktur.

iki resim arasındaki on farkı bulunuz:
    http://www.youtube.com/watch?v=2qpco8otc5q
    http://www.youtube.com/watch?v=3vhzcfvjvam
  • yolda karşılaşsam, suratına küfretsem, "ben haksızların tarafındayım, halkın tarafındayım o yüzden çekemiyorsun" diye bağırır. o kadar komplekslidir.

haksızların tarafında falan değilsin rasiiiim. ağlak ağlak demokrasi savunuculuğu yapmaya çalışıyorsun, farketmeden ileri demokrasi savunuculuğu yapıyorsun. aman diyim.
  • geri vitesin kitabını baştan yazmış şu son programda. ümit özat'la muhteşem bir ikili olacaklardır televizyondaki futbol(!) programları için.
  • insanın kendine yakışanı giymesidir.
  • ümit özat'tan bir cümle duyup deliren insan. sonunda biri şu adama şunu söyledi. bundan sonra yüzü varsa devam etsin.

"burada 2 senedir oturup yayılarak millete salyalarla küfür eden adam bana terbiye öğretiyor."
hesabın var mı? giriş yap