şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte yasak elma her gün debeye girip çok komik bulunurken recep ivedik eleştiriliyor, çok afedersiniz bir s.kirin gidin. izleyeceğim, izlemeyecek olan zırlayıp durmasın.
  • ya bi siktirin. izlemeyin amk. zorlami izletiyorlar. hiç-bir sanat filmi başlığına gidip hakaret etmedim. ilgi alanım değil. bakmıyorum bile. sizin derdiniz ne mk.
  • size yemin ederim ki sinemaya utandigi icin gidemeyen ve ilk 5 filminin tamamini izlemis milyonlarca insan var. burada yazan ve bu filmi izleyenlere beyinsiz diyenlerin bu filmi basindan sonuna kadar izlediginden de eminim. masallah izleyenlerden cok biliyorlar filmlerinde olani biteni. ben mi? tabiki izlemedim. ben sadece toplamda 10 salonda gosterilen ve en fazla 20 bin kisinin izledigi sanat filmi disinda bir film izlemiyorum cunku ben kendimi ancak bir filmi izleyip izlememekle degerli hissedebiliyorum.
  • 300 bin izlenen filmler bile "bu film tuttu, ikinciyi çekelim." diyebiliyorsa gişe rekorları kıran, milyon izlenen bu film serisi elbette bitmez. yani suç bunda değil bizim millette.

çek sinan sağıroğlu karakterinin filmini izleyelim. en azından içerisinde zeka dolu espriler, diyaloglar olurdu. ama muhtemelen recep ivedik'in yarısı kadar izlenmezdi.
  • biri de yarak kürek cümleleriniz bittiyse galaya gidenlerin yorumlarını alalım demiş.

dur anlatayım. toplumun sosyolojik çöküntü içine girmesinin imgelenmesini, hayatın kaosunu görmüş biri üzerinden...

lan mal mısınız? recep ivedik lan bu.
    neyse lütfen gidenler yazsın da engelleyeyim. o tür primatlarin herhangi bir konudaki düşüncelerini bile okumak istemiyorum.
  • sinema salonları için velinimet film. açıkcası bu tarz filmler önemli, zira yılda böyle birkaç full çeken film olmasa, çoğu sinema salonu kapanır. geçen gün bir sanat filmini salonda üç kişi izledik, istanbul'un çok merkezi olmayan bir yerindeki bir salondu bu ve recep ivedik tarzı filmler olmasa kapanma ihtimali olan bir salon.
    yani recep ivedik vs gişe filmleri, bağımsız filmlerin de gösterim sunmasına sağlıyor çünkü 3 sinema salonu olacakken bu filmler sayesinde 30 salon var. 30 salon olunca da en az 3-4'ünde bağımsız filmler oynayabiliyor. teşekkürler şahan gökbakar , film çekmeye devam et, cidden sinemaların ayakta kalmasına katkı sağlıyorsun. samimi bir temennidir bu.
  • gala ile ilgili yorumum:

bu gala daşlı gala
    cıngıllı daşlı gala
    korkaram yar geç gele
    gözlerim yaşlı gala
  • müslümanlardan sonra bu dürzüler çıktı başımıza. onlar ne yeyip ne içmemize bunlar da neye nasıl güleceğimize karışıyorlar. mizah otoritesi ya pazeveng... siktirin gidin lan burdan. ister osuruğa gülerim, ister burun karıştırına. amk evlatlarına bak hele.
  • muhtemelen sinemada izlemem, şahan çok kazandı bu işten. cem yılmaz gibi aynı şeyleri yapıp yapıp para kazanmasını istemiyorum.

netflix'e vs. geldiği zaman izlerim gibi. keyifli bir akşam olur.