• ilgili cevabın videosunu seyretmenize gerek yok,sadece altındaki yorumları okumanız,allah'ı,peyfamberi,kainatı,adnan oktar'ı,ne bileyim işte bizim kemal abi var ama çok bencil oynuyo,onun yerine emrah var bizim arkadaş onu alıcaz,en azından paslaşıyor,kemal abi hep kendine devamlı bağırıyor kalbim kırılıyor,sonracıma daum'u hala göndermediler geçenlerde onu konuştuk bizim çocuklarla,çıkamadık işin içinden,neyse ben makarna yapıcam.
  • mükemmel bir video. evrime inanıyordum ama bu videoyu izledikten sonra inancım kalmadı. helal olsun bu videoyu hazırlayanlara, allah yolunda bir nefer daha kazandınız.
  • ben komik bulmadim. dolayisiyla buna gulen salaktir.
  • çok gerçekçi bir tartışma ortamı yaratılmış.
  • evrim teorisine karsi cikanlarin kendilerini ozdeslestirecekleri insani bu derece dogru secmeleri gozlerimi yasartti.

vallahi bravo !
  • "mükemmel yaratılmış insan" savunucularının hazırladığı video.
    gerçi bunu hazırlayan kişi neyi savunduğunu bile bilmiyordur.

kusura bakmayın ama evrim teorisini anlatan bir adamın üzerine "gonuşma layn, böhühühöyt" diyen recep ivedik karakterini montajlayıp da buna gülen, bunu komik bulan bir kişiye mükemmez zeka, mükemmel yaratılmış canlı demek biraz zor gibi... bilmiyorum yani!
    "mükemmel yaratılmış" dediğiniz adam bu işte!!

bildiğin kıro insan çalışması bu.
    espri anlayışı, bilgi seviyesi, zeka seviyesi.

bu insana ne anlatabilrsin ki?! neyi anlayabilir ki bu insan.

"evrimciler anlaşılmaz cümleler kurarak evrim teorisinin insanlar tarafından anlaşılamayacağını empoze etmeye çalışırlar"mış..

videonun en komik sahnesi bu cümlenin geçtiği sahne idi.
    (bkz: şakaysa çok kötü ciddiyse çok komik)
  • "anam allah varmış ya la" agk, recep ivedik tarafından "gonuşşmaaa layyyn" diye 8 defa terslendikten sonra.
  • lan biri bu videoya vakit harcamış lan..

gerçekten darwin'in düşüncelerini çürütebilecek iddialar var videoda.

bu videoyu görsem ben evrim mevrim bırakır hala maymundayız derdim..
  • evrim'i çürütmek için recep'ten medet umanların zeka seviyesini işaret etmek anlamında bilimsel değeri olan videodur.
hesabın var mı? giriş yap