• ekonometri alanında türkiye'deki birkaç isimden biri olmasına rağmen *hakkında sadece 1 entry girilmiş olmasına şaşırdığım iktisat profesörüdür. ders anlatırken kullandığı el kol hareketleri kendisini trt nin engelliler haber bülteni ni sunan spikerlerine benzetmektedir. o derece yani. heidi nin dedesine benzetiyorum ben kendisini ama konumuzla alakası yok tabi bunun.

ehem evet ne diyorduk. hocam buradan size sesleniyorum : ders anlatırken yaptığınız esprilere çoğunluk dalga geçer gibi gülüyor, komik bulduğundan değil. tutup bir de ' niye güldünüz çocuklar çok mu komikti? eheh. ' demeyin valla ben sizin yerinize strese giriyorum. yani sizin gibi bir prof. bunu nasıl anlamaz, anlarsa nasıl tepki vermez onu da ben anlamıyorum. bunca insan yıllardır anlamış ama siz anlamamışsınız hayret valla. bunu da kendime görev bildim yazmayı. oh be!

7 - 8 ay sonra gelen edit : o yazılmış olan 1 entry de silinmiş. başlık başıma kalmış. recep tarı fan clup başkanı gibi kaldım ortada.
  • 91-95 selçuk üniversite'sinde okurken yrd. doç. olarak derslerimize giren akademisyen kişi.
    amfide ders anlatımı, ortam hakimiyeti ve koordinasyonu çok vasattı. karşılıklı etkileşimde genel kültür ve akademik bilgisinin ileri düzeyde olduğu, kompleksiz, kibirsiz karakteriyle de saygımızı sonuna kadar haketmiş naif bir kişiliktir ayrıca.
  • 2014 kocaeli üniversitesi rektörlük seçimlerinde adaylığını ilan etmiş ancak seçimi beklenen üzere rte nin desteklediği aday kazanmıştır.

(bkz: kimdi lan yeni rektör)
    (bkz: hülagü diye bi adam)
hesabın var mı? giriş yap