49214 entry daha
  • lümpenliği kurumsal hale getiren şahıs.
  • belediye seçimlerinde imamoğlunu sisi binaliyi mursi diye tanımlarken bugün sisi ile görüşmelere başlayarak yine yeni yeniden keskin bir dönüş yapan akp genel başkanı.
  • sol tarafta görünce yine ne kayboldu dedim, altın gitti, dolar bitti euro var mı?
  • hala sevenleri var.
    anlayamadığım tek şey, biz mi sorunluyuz yoksa onlar mı?
  • “çünkü bu güne kadar kalkmamak üzere oturanlar bu ülkeye çok şeyler kaybettirdiler.”
    diyerek ileri görüşlülüğünün kısmen tutarlı olabileceğini kanıtlamış kişidir.
  • ciddi ciddi, almanya'nın bizi havalimanı yaptık diye kıskandığını söylemiş ve ayakta hunharca alkışlanmış birisi
  • sadece 1 saatlik hadi görüyorum ve arttırıyorum , rakipleriyle sadece 45 dk lık bir mini açık oturuma , bir tartışma programına katıldığını görmek türk seçmenine , kendi sempatizanlarına , kararsızlara , muhaliflere nasip olacak mı acaba ?

nerede olduğu , hangi platformda olduğu farketmez , ana akım medya, havuz medyası , a haber , yeni akit , trt...

kemal kılıçdaroğlu , meral akşener , temel karamollaoğlu , muharrem ince hiç farketmez , bir zaman aynı çatı altında beraber çalıştıkları ali babacan , ahmet davutoğlu ... bu siyasetçilerden herhangi birisi ile soru -cevap şeklinde , taraflı bir moderatör eşliğinde bile olsa böyle bir sahne , böyle bir atışma izleyebilecek miyiz ?

kemal kılıçdaroğlu dışında ısrarla böyle bir teklif yapan siyasetçi oldu mu bugüne kadar. kaçırmış yada takip etmemiş olabilir miyim ?

böyle bir teklifi , böyle bir organizasyonu şimdiye kadar kabul etmemesinin sebebi ne olabilir ?

en nihayetinde iktidar partisi siyasetçileri , binali yıldırım , bazı milletvekilleri , en fanatik yazar ve gazeteciler çok kez tv programlarında canlı yayınlarda en muhalif siyasetçilerle , rakipleriyle düellolar yaptılar.

neden bu davetlere asla karşılık vermiyor olabilir.

edit : meclis çatısı altında , bütçe görüşmelerinde , kimi zaman baskın çıktığı , kimi zaman cevap bile vermediği karşılıklı söz atışmalarının bahsettiğim konuyla uzaktan yakından alakası olamaz. kaldı ki kemal kılıçdaroğlu'nu bile pasifize ettiği bir çok video var. ben önceden hazırlığı yapılmış açık oturumlardan bahsediyorum.
  • eyy kardeşim darbeci dost ve müttefik ülke siyonist katil sisi seni en kalbi duygularımla, muhabbetle, sen kimsin yaa...
  • gelmesinin yolunu açan deniz baykal unutulmamalıdır
  • türk halkını ölümü pahasına çalışmak zorunda bırakan ve bu çalışmadan elde edilen bütün varlığı yandaşlarına yediren kainat lideri.
24456 entry daha
hesabın var mı? giriş yap