• hassascilt.com kapaninca dustugum boslugu kapatacak gibi gorunen site. ilgili, hizli, nazik.
  • dun alışveriş yaptığım ve gerek hızlı gönderimi, gerek orijinal ürünleri, gerekse göndermiş olduğu küçük süprizleri ile kalbimi kazanmış site.
    edit: bir de babe satsa tam süper olacak.
  • bıraz cekınerek sıparıs verdıgım fakat cok memnun kaldıgım dermokozmetık urunler satan sıte.hizli gonderiminin yani sira bir suru tester koymuslar yanina ustelik cilt tipime uygun testerlar.aldigim urunleri dikkate alarak tester yollamislar.bravo dogrusu:) hep boyle kalmasi dilegiyle yeniden alisveris yapacagim sitedir.
  • cuma gecesi verdiğim siparişi bu sabah bana ulaştırmış güzeller güzeli dermokozmetik sitesi. sipariş pazartesi de elimde olurdu ancak yurtiçi kargonun gazabına uğradım geç geldi o yüzden. yoksa adamlar hemen kargoya hazırladılar siparişlerimi. cilt doktorumun önerisi üzerine bioderma'nın deterjan ve paraben içermeyen sébium serisinden foaming gel siparişi verdim bir alana bir bedava kampanyası ile, çok güzel şekilde paketlenmiş ve bir sürü hediye ile birlikte geldi. yanında cilt tipime uygun bir sürü bioderma ürünü, küçük bir çanta ve bir de ufak boy sensibio h2o yollamışlar. kısaca memnun kaldım ben burdan hem hızlılar hem ilgili. fiyatlar da oldukça makul.
  • biodermanin jellerini sordugum tum eczanelerden daha ucuza satan, iki gunde bana teslim eden ve kutunun icinde bir suru guzel numune gonderen site. gozume girdi. kendisiyle munasebetimiz surecek bu gidisle.
  • dün ilk kez alışveriş yaptığım site. siparişin her adımında bilgilendirmeleri ve titiz davranmaları güven verici. ayrıca çok cömertler, 3 parça ürün aldım 8 parça geçti elime:) üstelik bunlardan biri sensibio h2o, cilt tipimi tahmin edemedikleri için sanırım ne olur ne olmaz diye hassas cilt için olanını göndermişler. tereddütsüz alışveriş yapabilirsiniz, ben çok sevdim bu işi :)
  • eşimin verdiği siparişi 24 saatte teslim eden (kargo şirketi de tebriği hakediyor) site. sipariş ile birlikte bir takım küçük hediyeler de yollamışlar. üstelik aldığı ürünü piyasadan daha ucuza bulmuş. kendilerini tebrik ediyorum. hizmetlerinden ötürü memnun kalmış bir çift müşteri kazandılar. sonraki ihtiyaçları asla uzaklarda aramam artık. alacağım yer belli. bozmayın aman diyim. böyle devam.
  • hamileligimde kullanmak icin mustela ve lierac urunlerini eczanelere ve bir cok benzer siteye kıyasla cok daha uygun fiyata alabildigim site.
    usenmedim bir cok site ile kiyasladim ürün fiyatlarını. ciddi farklar vardı. bu kadar farkta bir bit yenigi olabilir mi korkusu da yasayarak gozumu karartip verdim ilk siparisimi.
    az önce kargo elime gecti. ılk isim arayip kendilerine teşekkür etmek oldu. boyle ozenli, hızlı oldukları sürece reklamlarının yapilmasini hak ediyorlar. üstelik bir sürü boy boy esantiyon dermokozmetik ürününü kendilerine saklamak yerine paketime doldurmuslar.
    bundan sonra da gozum kapalı alışveriş yapacağım sitedir kendileri.
  • memnun etmiş sitedir kendisi. dün 11.00 gibi verdiğim sipariş bugün 10.00'da geldi. 2 parça ürün almıştım, yanına 4 parça farklı farklı tester 1 tane de 100 ml'lik bioderma jel temizleyici olmak üzere 5 parça ürün hediye etmişler. vallahi şahaneler.
  • gerçekten çok memnun kaldığım site. istediğim ürünü çok uygun fiyatlı aldım birde tester yollamışlar ki çok sevindim. bir de kargoları gerçekten çok hızlı. yalnız web sayfasını daha düzgün yapabilirler hizmetlerine göre biraz özensiz kalıyor. alışverişi kesinlikle tavsiye ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap