• izlerken garipsediğim olay. tamamen gerçeklik dışı.

ocak üstündeki lekelerden şikayetçi mesela hanım ablamız. birden mister masıl diye bir herif peydah oluyor poff diye. eüzü besmele çekip balkondan atlaması gereken hanım abla "aaa ne güzel de çıkardı lekeleri bundan sonra hep mister masıl kullanacağım" diyor.

ulan eve adamı mı attın diye öldürürler kadını be.
  • konuşan hayvanlardan banka tavsiyesi alanları bile vardır.
    ulan o hayvanı gösteriye çıkarsan krediye falan ihtiyacın olmayacak senin zaten.
  • benzinlik reklamındaki bir anda arabanın arka koltuğunda beliren adam da buna eklenebilir.

şahane komik parodilerin çıkcağı reklamlardır.
  • ayçiçek yağının muazzam hafifliğinde kızartılmış yiyeceklerin tadına baktığı için bir anda ağırlığı havadan bile hafif hale gelen ve hafif hafif uçmaya başlayan çocuğun buna gayet normal gülebilen annesi de şüphesiz aynı kastın belki en eski oyuncusudur.
  • yamulmuyorsam levent kırca'da öyle bir skeç vardı. kazık gibi olmuş havluları ipe asmaya çalışan bir ablanın yanında vernel tavsiye eden takım elbiseli bir adam beliriyordu, "vernel kullanın, yumuşacık " filan diyordu. (o zamanlar vernelin reklamı öyleydi) kadının abileri de adamı "bacımızı yumuşatıyorlar" diye diye dövüyorlardı.
  • sprite tarafından yıllar önce fark edilmiş ve hepimizin beklediği gerçek tepkinin verildiği reklam için buyurunuz: youtube
  • ev hanımlarının, ev işlerinden dolayı şizofreniye bağlandığı durumdur.
  • ulan olayı sadece ben mi anladım? bi ben mi zekiyim lan burda amk? neyse durun anlatayım işin aslını;

şimdi o evde tek başına dağ gibi bulaşıkla uğraşan ablamız, metropolisli masum bir abla oluyor. bulaşıklar ve bulaşıklardaki kurumuş yağ vb korkunç lekeler o masum ablanın baş edemeyeceği bir zorlukta bir tehlike. ve sıkı durun; mister muscle da superman. çözdünüz mü olayı? dağ gibi birikmiş bulaşığı gören ablanın feryadını duyan mister muscle ''bu tam mister muscle'a göre bir iş'' diyor ve hemen olay yerine geliyor. siz hiç metropolis'te superman'i görüp şerrinden allah'a sığınan, korkan, telaşlanan metropolisli gördünüz mü? işte mister muscle'dan da bu yüzden korkmuyorlar...

şimdi bunu anlamanızı sağladım ya, harbi mister muscle gibi adamım he!
hesabın var mı? giriş yap