• sesi ileri derecede chris cornell'e benzeyen müzisyen.
  • kendisi yaradılışa isyan etmek için başlı başına yeterli bir sebeptir. bu nasıl adalet lan?
    hadi eşşoleşşekler gibi gitar çalıyorsun eyvallah, o ses ne hacı? hadi sesin de muhteşem, o tip ne hacı? hadi tipin de her genç kızın tatlı rüyası, o müzik range'i nedir hacı? nerden girip nerden çıkıyorsun, allah'ın yok mu be, çalamadığın, deneyip de altından kalkamadığın bir tarz yok mu insafsız?!
    ve ve ve harbiden çok güzel bir adam lan. davulcu rockett'ın manitasıyla föküşmesi yüzünden poison'ın dağılmasına kızamıyor bile insan. böyle ağız-burun, böyle vücut, sunsun kendini yani dünya kadınlarına, amme hizmetidir bir nevi, insanlık görevi ahaha .
  • gitarı yiyip bitirmiş bir diğer insan evladıdır. ayrıca soyadı almancada kusmak anlamına gelmektedir.
  • 15 yaşında da köpek gibi gitar çalmak eylemini göstermiş, ve de hala öyle olan gitarist. solo albumlerinin dışında bir çok grubun album çalışmalarında da yer almıştır. poison ın native tongue albumu buna örnektir.
  • yeni nesil gitarcilarin en onemlilerinden biri. 17 ya$inda cikardigi ilk albumu shred tarzindayken zamanla daha olgun muziklere kaymi$tir. kisa surede piyadaki yerini saglamla$tirip stanley clarke, lenny white gibi babalarla cali$mi$tir. gitarci arkada$lara ozellikle legato konusunda buyuk yardim sagliyacak bir egitim videosu vardir. fender japan tarafindan uretilen biri stratocaster digeri telecaster olmak uzere iki signature gitari bulunur.
  • you cant save me isimli süpersonik şarkıya sahip kişi heleki fuck my life değişi yokmu insanı çekip gitmeye teşvik eder delicesine
  • (bkz: yakışıklı)
    (bkz: rockstar)
    (bkz: iyi gitarist)
    (bkz: süper vokal)

gibi özelliklerin tek bünyede toplandığı kişi.*
  • fuck deyişi olay olan abimiz. fuck derken nefret yada kin kusmuyor bu abimiz, sanki hissediyor,olayı yaşıyor.

(bkz: you cant save me)
  • boyle bir adami nasil bir anne dogurmustur sorusunun zihnimde oluşuvermesine neden oldu son izlediğim videosu.
    hayır yani o bu değil, şarkının live kaydı stüdyo kaydından daha iyi! nasıl bu kadar muhteşem olabilir diye sormadan edemiyor insan kendine. tecrübe etmek isteyenler için;
    http://www.youtube.com/watch?v=ou_b8mjovus

diğer yandan;
    (bkz: this is not justice)
    (bkz: why not me)
  • bu yaşıma geldim, pek çok hayvani gitarist gördüm, richie kotzen'den iyi bir dünya gitarist de var fakat ben bu adamın tekniğini pek anlayamadım hala. inanılmaz rahat çalıyor, arka plandan bir saniye bile kopmadan diğer elemanlarla tam bir uyum içinde oluyor ve "aman ön plana çıkayım" gibi bir tribi de pek yok; ama büyülüyor.

bir de adam seksi la! biraz homoseksüelmişim gibi olacak ama adamın sesi, duruşu, karizması bir bütün halinde çok etkileyici. insan etkileniyor.
hesabın var mı? giriş yap